Samsung bulaşık makinesi su alıyor çalışmıyor başlamıyor

merhaba sorunu çözdünüzmü bilmiyorum aynı sorun benimde başıma geldi motor sıkışmış olabilir bu linkten bakabilirsiniz

merhaba sorunu çözdünüzmü bilmiyorum aynı sorun benimde başıma geldi motor sıkışmış olabilir bu linkten bakabilirsiniz
sayemde halletti.motor sıkışma olyı değil motor kapastörü arızalıydı yeni kapastör yolladım arkadaşa sorun çözüldü

Samsung değil mi servisin eline düştün mü yandın. Sakın ha samsung 30 liralık şeye 300 lira ister yan sanayisi yok parça bulunmaz samsung sakın ha.

benim makinemde motor sıkışmıştı elle hareket ettridim bir kere şimdi çalışıyor sıkıntı yok
Selam
Samsung bulaşık makinası he hatası verdi.
program ı başlatıyoruz suyu alıyor sonrasında hiç bir işlem yapmıyor bir süre sonra he hatası vermekte. kapağı açtığımızda aldığı su duruyor, kollar hiç dönmemiş. Tekrar başlatıldığında önceden kalan suyu boşaltıp tekrar su alıyor yine aynı kalıyor. bütün programlarda aynı hatayı vermekte. Şebeke suyu kontrol edildi musluk açık, farklı prizde deneme yapıldı, filtre çıkartılıp iyice temizlendi, filtre yi çıkartıktan sonra içindeki aşağıdaki küçük pervane var dönüyor. Garantisi 3 4 ay önce bitti. Elim bu işlere biraz yatkın ölçüm aletleri yok.
Marka model : samsung dw-fn310w
Ne yapabiliriz.

Son düzenleme:
Selam
Samsung bulaşık makinası he hatası verdi.
program ı başlatıyoruz suyu alıyor sonrasında hiç bir işlem yapmıyor bir süre sonra he hatası vermekte. kapağı açtığımızda aldığı su duruyor, kollar hiç dönmemiş. Tekrar başlatıldığında önceden kalan suyu boşaltıp tekrar su alıyor yine aynı kalıyor. bütün programlarda aynı hatayı vermekte. Şebeke suyu kontrol edildi musluk açık, farklı prizde deneme yapıldı, filtre çıkartılıp iyice temizlendi, filtre yi çıkartıktan sonra içindeki aşağıdaki küçük pervane var dönüyor. Garantisi 3 4 ay önce bitti. Elim bu işlere biraz yatkın ölçüm aletleri yok.
Marka model : samsung dw-fn310w
Ne yapabiliriz.
hoca sorun hallolmadıysa şuna göz atın

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar aynı sorun benim makinada da var suyu alıyor ama devreye girmiyor bekliyor öyle bu kapasitör değişse sorun düzelir mi üzerindeki 3 uf yazıyor bulabilirmiyim

Merhabalar aynı sorun benim makinada da var suyu alıyor ama devreye girmiyor bekliyor öyle bu kapasitör değişse sorun düzelir mi üzerindeki 3 uf yazıyor bulabilirmiyim
motoru çalışırken ilk hareketi siz verin ama dikkatlice eğer dönerse capasitördür değişirseniz düzelir

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri