Samsung çamaşır makinesi program başlamıyor ww80H5270EW/AH

Makinenizde extradan su kaçağı da görünüyor

Ekli dosyalar

• 20210801_153943.jpg
    20210801_153943.jpg
    254.8 KB · Görüntüleme: 38
Son düzenleme:
kartta anormal bir şey(yanık patlak) görünmüyor ama ölçmeden neyin ne olduğunu bu şekilde kimse anlayamaz.

Kömürler i çıkartım hepsi sağlam biraz zımparaladım şimdi çalışıyor bakalım ne olacak tekrar yazıcam buraya

Selam
Çamaşır makinesinin arka panelini açtım kazanı döndüren motor resmi ekte. Motor içindeki tellerin rengi normal mi acaba?
@talipm @bakımcıı
Ekteki resimde kotnrol kalemi ile tuttuğum yerler de elektrik yok gibi kontrol kalemin ışığı yanmıyor
Ekteki resimlerde kontrol kalemi ile tuttuğum yerlede kontrol kaleminin ışığı yanmıyor
motor kömürlerini kontrol edin bitmiş ise elimde mevcut bana ulaşın yardımcı olurum
Kömürler i çıkartım hepsi sağlam biraz zımparaladım şimdi çalışıyor bakalım ne olacak tekrar yazıcam buraya
kardeşim kömür boyu kaç cm kalmıştı 1cm civarı ise bitmiştir.1 -2 yıkma sonrası yine çalışmayacaktır.

motor kömürlerini kontrol edin bitmiş ise elimde mevcut bana ulaşın yardımcı olurum

kardeşim kömür boyu kaç cm kalmıştı 1cm civarı ise bitmiştir.1 -2 yıkma sonrası yine çalışmayacaktır.
Merhaba
Dün kömürlerin bastığı yeri zımparaladım sonra çalıştı 4 yıkama yaptık. Bugün yinr çalışmıyor kömür uzunluğu 1cm den fazla 2 cm gibi bişi. Ama tek kömürün orayı zımparaladım bu akşam 2 sinide de çıkartıp basan yerleri zımparalayacağım başka hangi sebebler olabilir

Merhaba
Dün kömürlerin bastığı yeri zımparaladım sonra çalıştı 4 yıkama yaptık. Bugün yinr çalışmıyor kömür uzunluğu 1cm den fazla 2 cm gibi bişi. Ama tek kömürün orayı zımparaladım bu akşam 2 sinide de çıkartıp basan yerleri zımparalayacağım başka hangi sebebler olabilir
Kömürün fotosunu ekleyin bitik gibi anlatmışsınız

Forum istatistikleri

Konular
128,118
Kullanıcılar
449,822
Son üye
hamidettin

Yeni konular

Geri