merhaba samkoon programının türkçe dil desteği varmıdır acaba?

Merhabalar kdr84,

Ne yazık ki türkçe dil desteği yok. Program ingilizcedir. Ancak oldukça basit bir kullanıcı arayüzüne sahiptir.

Saygılarımla
Yusuf AYGEN

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
yusuf bey 1. sayfadaki linkten panelin programını indirdim ama dosyayı açınca bozuk dosya diye bir uyarı verdi. bu işlemi 2 kere denedim ikisinde de aynı uyarıyı verdi bu konuyla ilgili yardımcı olabilir misiniz acaba sorun benden tarafta mı yoksa linkteki dosyada bir sıkıntı mı var

yusuf bey 1. sayfadaki linkten panelin programını indirdim ama dosyayı açınca bozuk dosya diye bir uyarı verdi. bu işlemi 2 kere denedim ikisinde de aynı uyarıyı verdi bu konuyla ilgili yardımcı olabilir misiniz acaba sorun benden tarafta mı yoksa linkteki dosyada bir sıkıntı mı var

Sayın sagem,

Aşağıdaki linkten yeni programı xp için usb driverı ve win7 için gerekli olan driverları indirebilirsiniz.

https://www.kontrolkalemi.com/forum/konu/samkoon-hmi.70690/

Saygılarımla
Yusuf AYGEN

ilginize teşekkür edrim ama verdiğiniz linkte de başka bir sıkıntı veriyor programı indiriyorum setup kurulumunu açtığım zaman karşıma belirtilen dosya bulunamıyor diye bir uyarı veriyor. bu konuda yapmam gereken başka bir durum varsa onu deneyeyim

ilginize teşekkür edrim ama verdiğiniz linkte de başka bir sıkıntı veriyor programı indiriyorum setup kurulumunu açtığım zaman karşıma belirtilen dosya bulunamıyor diye bir uyarı veriyor. bu konuda yapmam gereken başka bir durum varsa onu deneyeyim
Aşağıdaki linkten tekrar indirmeyi deneyin.

Kod:
http://www.emcekare.com.tr/Downloads/SKWorkshop_Setup_V4.1.0.rar

Saygılarımla...

ilginize teşekkür ederim kolay gelsin iyi çalışmalar.

Merhaba Sayın Deathbomb

Samkoon op ile Allen breadley ML 1400 serisi PLC haberleştirmek istiyorum.
siz daha önce bunu denedinizmi?
Ben Samdraw 3.3 ile hazırladığım projeyi PC nin seri portuna bağlı ML1400 plc ile online simülasyonda heberleştirmeyi denedim olmadı.(DF1 üzerinden)
Smkoon ile AB ML1400 haberleşebilirmi?
Birde Samkoon OP srei portunu pinout diagramını nerden bulabilirim yada bu konuda bana yardımcı olabilirmisiniz.

Lütfen ilgili firma ile iletişime geçiniz.

Merhaba Arkadaşlar

Samkoon op ile Allen breadley ML 1400 serisi PLC haberleştirmek istiyorum.
daha önce bunu deneyen varmı?
Ben Samdraw 3.3 ile hazırladığım projeyi PC nin seri portuna bağlı ML1400 plc ile online simülasyonda DF1 üzerinden haberleştirmeyi denedim olmadı. Modbus olarak denersem Simulasyon haberleşiyor.
Birde Samkoon OP seri portunun pinout diagramını nerden bulabilirim yada bu konuda bana yardımcı olabilirmisiniz

Samkoon HMI modbus(RTU) slave olarak kullanmak istiyorum yardımcı olur musunuz.

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri