Salon avize çoğaltma

Bende bunu merak ediyordum birkaç ustaya sordum hilti ile delinecek dedi. Bende alternatif arıyordum.
Yardım eden herkese teşekkür ederim

Bunu yaparken çok dikkat edin ve önce halihazırda ki hattın yerini öğrenin ki bu hatta dalmayın.

Genelde bu hatların boruları beton içine gömülürler ama siz yine de tedbiri elden bırakmayın ve dalma derinliğine dikkat edin.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Mevcut hat bir zorluk çıkarmaz bana o yönden şüphem yok. Ama acaba tavan betonundaki demirlere denk gelirmiyim diye korktum. Kesecek değilim demiri ama açığa çıkarsa mesela sonra alçı ile kapatsam sorun olur mu

Mevcut hat bir zorluk çıkarmaz bana o yönden şüphem yok. Ama acaba tavan betonundaki demirlere denk gelirmiyim diye korktum. Kesecek değilim demiri ama açığa çıkarsa mesela sonra alçı ile kapatsam sorun olur mu
Hasırın en alt seviyesi ile demirlerin arasında biraz pay vardır.
Sıva falanda buna eklenince kurtarır demire gelmezsiniz.
Hiltinin sivri ucu değilde keski ucuyla bu iş kolay olur aynı zamanda hemen dalmaz.
Alçı sıva yapıp boyayı vurup geçersiniz bitti.

Sıva kalınlığı sizi kurtarır dert etmeyin.Betona daldığınızı fark edersiniz zaten sıvadan sonra.zaten 2-3 mm kanal açsanız yeter size.Bir de alçı yaparken dikkat edin sıva yapacağınız yeri önce ıslatın yoksa o alçı oraya tavanda tutmaz.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,172
Kullanıcılar
449,936
Son üye
AsilOzgenc

Yeni konular

Geri