Safety PLC

Övgüleriniz için teşekkür ederim, forumun amacı zaten bilgi paylaşmak. Bizler de elimizden geldiğince bildiklerimizi diğer arkadaşlara aktarmaya çalışıyoruz.

Fail-Safe'i öğrenirken çok zorluklar çekmiştim, tahminen siz de aynı sıkıntıları yaşıyorsunuzdur. Maalesef anlattığım kısım olayın genel hatları, detay kısımları ile ilgili de sorularınız olursa, ve bizler de cevabını biliyorsa seve seve size yardım ederiz.

Merhaba;

Robot ile çalışılan bir bölgede fail safe cpu kullanmadan nasıl güvenli bir çalışma ortamı sağlanabilir.

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Adam gerçekten mükemmel anlatmış. Sene 2018 konuyu araştırırken direk buldum okudum ve mantığı kaptım. Ellerinize sağlık umarım forumdasınızdır. Sizler gibi arkadaşlara ihtiyacımız var.

Herkese merhaba;

Safety PLC ler ayrı bir modül olarak normal PLC lere ilave edilebilir mi? Safety PLC almak yerine normal PLC ye modül eklemek daha mı maliyetlidir?Yardımınızı rica ediyorum
Teşekkürler

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,837
Son üye
betül hüsrevoğlu

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri