Saf bakır kablo

Peki suyun icindeki partikul dediginiz metalleri nasil yakalıyorsunuz, ve hangi durumda bu parti iyi oldu basarili oldu diyebiliyoraunuz? Daldirip cikarmak da fayda etmez her ne kadar isik hizinda iletim kaplama olmasa da elektron hizi yine de yuksek. Bildigim kadariyla eleme suzme santrifuj gibi yontemler de ise yaramaz bu (harvest) ekin-hasat toplama isini nasil gerceklestiriyorsunuz?

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Tecrübe eden binlerce insan var.. Elektrik akımının kuvveti kopan parca boyutunu belirliyor.. Bu iş için önerilen elektrik akımı 5 ila 9 volt arasında 300 ma. Hücre duvarını gecebilmesi için 60 nm nin altında partikül lazım 60 nm partikül ve altı hücrelere nüfuz ediyor. Kimi kahve süzgeciyle süzüyor kimi hiç süzmüyor kide özel filitre kullanıyor. Kullandığın güç kaynağına bağlı herşey.

Ben biliyorum ve söylüyorum fakat bir kez daha tekrar etmem ve tartışmam, o bilmediğiniz şey Saf Su Değilmiş oluyor.

Şu adamın sayfasını bir araştırın. Benim tanıdığım olur. Faydası olabilir diye düşünüyorum.

https://yucelaydemir.de/?page_id=136
Mutlaka okuyacağım..

Şunu da belirteyim, amacımız cesaret kırmak değildir, insanlar keşif yapmak için yaratılmışlar, ne mutlu size. Biz sakınca gördüğümüz noktada veya yanlış bilgi varsa düzeltmeye çalışıyoruz. Hiçbir rahatsızlığınız bile olmasa yaptığınız iş gerek size gerek bize muhakkak bir bilgi birikimi olarak kalır.

Şunu da belirteyim, amacımız cesaret kırmak değildir, insanlar keşif yapmak için yaratılmışlar, ne mutlu size. Biz sakınca gördüğümüz noktada veya yanlış bilgi varsa düzeltmeye çalışıyoruz. Hiçbir rahatsızlığınız bile olmasa yaptığınız iş gerek size gerek bize muhakkak bir bilgi birikimi olarak kalır.
Bakır konusunda çok fazla bilgi mevcut değil dr lar a sorsan hiç önermezler.. Aldıkları eğitim buna uygun değil. Çıkan tahlil sonuçlarını araştırdım c1 diye bir proteğin in eksikliğini bekliyordu dr ama bende c4 eksikliği var. O proteğin vücudun kendi ürettiği proteğin. Çok fazla bilgi bulamamakla birlikte bi kaç yabancı sitede genetik bozukluktan bahsediyor.. Gdo lu ürünler tükete tükete başka birşeye dönüştük. Bizi bozup bozuk ilaçlarla iyileştirmeye çalışıyorlar.. Az miktarlarda bakır yiyeceklerde var fakat yiyeceklerdeki bakır ın saç rengini düzelttiğini hiç duymadım. Eser miktarda yiyexeklerden gelen bakır saç rengini düzeltemiyorsa hestamilin üzerinde de pek etkili olmaz diye düşünüyorum.. Bi kaç damla bakır karışmış suyun beni zehirleme ihtimali düşük ama kurtulma şansım yüksek o yüz den o şansımı kullanacağım..

Birde güç kaynağında sorun yaşadım onunla ilgili bir sorum olacak. Elektroliz yaptığım adaptörü başka bir arkada verdim uzun zamandır elektroliz yapmamıştım. Yeni adaptörle bakır elektroliz yaptım ürünğ beklettim çökermeler oldu ma i ni ölçerek başka adaptörler denedim. Ma i direk ölçü aletiyle amper kısmında kısa devre gibi ölçtüm o yanlış bir ölçümmü. Yani adaptör fişte adaptörün bir ucu ölçünün artısında bir ucu eksisinde şeklinde. Kiminde 300 ma yazıyor 900 çıkıyor kiminde az kiminde çok.. Tam denk getiremedim adap törü. Bir yerden saf bakır diye bulduğum bakırlar kalın ondan mı çöktü adaptör uygun değil ondan mı çöktü anlamadım. Kablonun aşırı kalın olması elektrolize girmesini etkilermi.

Ekli dosyalar

• 15758459366602335987583405763144.jpg
    15758459366602335987583405763144.jpg
    271.8 KB · Görüntüleme: 7
Birde güç kaynağında sorun yaşadım onunla ilgili bir sorum olacak. Elektroliz yaptığım adaptörü başka bir arkada verdim uzun zamandır elektroliz yapmamıştım. Yeni adaptörle bakır elektroliz yaptım ürünğ beklettim çökermeler oldu ma i ni ölçerek başka adaptörler denedim. Ma i direk ölçü aletiyle amper kısmında kısa devre gibi ölçtüm o yanlış bir ölçümmü. Yani adaptör fişte adaptörün bir ucu ölçünün artısında bir ucu eksisinde şeklinde. Kiminde 300 ma yazıyor 900 çıkıyor kiminde az kiminde çok.. Tam denk getiremedim adap törü. Bir yerden saf bakır diye bulduğum bakırlar kalın ondan mı çöktü adaptör uygun değil ondan mı çöktü anlamadım. Kablonun aşırı kalın olması elektrolize girmesini etkilermi.

Kimya benim alanım değil.

Sizin Gümüş ile ilgili de çalışmalarınız var anlaşılan ve yine sağlık ile ilgili. Ben sizin bu kadar işle uğraşmak yerine Tuz Kürü araştırmasına öncelik vermenizi tavsiye ederim. Aradığınız birçok şeyi belki de orada bulacaksınız.

Son düzenleme:
Gecmis olsun, diger gumus konusunda da gecti karismayayim diyorum ama dogru biliyorum diyenler artista son gunlerdw ...

Hic elektroliz yaptiniz mi, saf su iletken degil iletken hale getirmek icin ya asit ya tuz atilir. Elwktrolizin suresine ve metal ile elektrolide gore goruntusu koyulasir siyahlasir ki mideniz almayabilir. Elektrolizde metal diger elemana yapistigindan ve sivida ender kalan madeni partikulu olcmek saymak yuksek maliyetli oldugundan saglik bulacaginizfan supheliyim. Evinde hic elektroliz yapmayan varsa kisa sureli de olsa mutlaka yapmalidir anlattiklarima sahit olmalidir, uyusmayan bir nokta varsa itiraz etsin.

Ayrica saf su saglik acisindan zararlidir icilmemelidir! Zaten uretici uzerinde yazar.
Resmin biri elektrolizde uzun süre beklemiş hali. Gümüş de sacaklanmalar olmuş silmeden önce çekmişim.
Diğer resimde süt şişesinde ki 1000 ma ile yapılmış hali su şişesindeki 300 ma ile yapılmış hali.. Saf su da o dediğiniz etkileşimler olmuyor.

Ekli dosyalar

• IMG-20180316-WA0003.jpeg
    IMG-20180316-WA0003.jpeg
    296.4 KB · Görüntüleme: 11
  • IMG-20180318-WA0001.jpeg
    IMG-20180318-WA0001.jpeg
    278 KB · Görüntüleme: 11

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,606