Sadece Similasyon Yapabileceğim Program ?

arkadaşlar ben konveyörlü bir sistem yapacam. Kısaca özetleyecek olursam ürün taşıma bandında gidecek 1. yıkama ya girecek 2. yıkamaya girecek kurutmaya girecek son kontrole girecek sonra paketlemeye girip depolama ünitesinde bitecek ben bunu plc ye felan aktarmak istemiyorum sadece görsel yapmam lazım.

vijeo citect indirdim bütün videolarını o kadar ugrastım fakat wincc gibi oda birsürü değişken tanımlamamı istiyor . Videoda anlattıgını benim sisteme çevirmeye çalıştım oda epey kafa yoruyor beceremedimde zaten.

kısaca benim sadece smilasyon yapan bir programa ihtiyacım var ürün konveyörden hareket edecek start stop olacak basit bir sistem zaten

elinizde böyle bir programa ait link vsvssvs varsa lütfen benimle paylaşınız.

teşekkürler
iyi günler

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Merhaba,

Teos Scada ile demo olarak ekran nesnelerini çalıştırabilirsiniz.

Teos, Scada, Teos Meter, Akıllı Kart, Dolores, Dsd, Elektronik Devre Üretimi, Telefon Hat Kontrol Cihazı, ISBAK LED li Trafik Işıkları, Küçük Ev Aletleri için Hız Kontrol Üniteleri, Elektronik Kasalar için Devre Kontrolleri, ENG LPG Tank Seviye Ölçüm

Diğer scadalarda da aynı şekilde zaman kısıtlı çalışabiliyor.

iyi çalışmalar,

arkadaşlar ben konveyörlü bir sistem yapacam. Kısaca özetleyecek olursam ürün taşıma bandında gidecek 1. yıkama ya girecek 2. yıkamaya girecek kurutmaya girecek son kontrole girecek sonra paketlemeye girip depolama ünitesinde bitecek ben bunu plc ye felan aktarmak istemiyorum sadece görsel yapmam lazım.

vijeo citect indirdim bütün videolarını o kadar ugrastım fakat wincc gibi oda birsürü değişken tanımlamamı istiyor . Videoda anlattıgını benim sisteme çevirmeye çalıştım oda epey kafa yoruyor beceremedimde zaten.

kısaca benim sadece smilasyon yapan bir programa ihtiyacım var ürün konveyörden hareket edecek start stop olacak basit bir sistem zaten

elinizde böyle bir programa ait link vsvssvs varsa lütfen benimle paylaşınız.

teşekkürler
iyi günler

var olan bişeyi burda kontrol edebiliyorum ben 0 dan cihazlar entegre etmek istiyorum teosu kullanmayı beceremedim yada :)

Forum istatistikleri

Konular
128,108
Kullanıcılar
449,809
Son üye
yucelsenolgm

Yeni konular

Geri