sabah kadın programları

yunusx

Katılımcı Üye
sabahları yayınlanan kadın progrmları var 2 kanalda,2 haftadır konusu kim kimi kesmiş, kim kimi kaçırmış miğdem bulandı artık bu kadar olmaz, bu programları eşlerimiz,çocuklarımız izliyor aşşağıda rtük şikayet adresini verdim ben şikayet ettim sizlerinde desteğini bekliyorum "müge diğeri serap :rolleyes:"

Radyo Televizyon Üst Kurulu

gerçekten tepki göstermezsek bu tip programlar çocuklarımızı ve toplumu zehirlemeye devam edecektir. üstelik yayınlandığı saatler tam da çocukların izlediği saatlerdir.

O programlarla,toplumun gazı alınmaktadır.Rtük. nde işine gelir.Yerden göğe kadar haklı ol-
manızla beraber,sonuç alınması zor.Sizi,can-ü gönülden destekliyorum.

Hani hep diyolar ya dısbaskılar
Baskı dıstan deil hep icimizden artık
Bu televizyon kadar bosbeles
seytan icadi meret yok
Bi tane film bile yok
gereksiz kadın programları
geri kalanda reklam zaten
bizi resmen ayakta uyutuyolar
bizim millet de uyuyor
UYANINNNN ARTIK NOLUR!!!

Bu arada Serap ve Mügeye saygılarımı ilettim rütük vasıtasıyla
keske herkes böyle protesto etse:)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Milletin düşünmesini engellemek için, sürekli bir dezanformasyon uygulanıyor, akşamlarıda, işten gelen adam, tv' yi açarsa, yok dizi, saatlerce süren futbol vs. programları derken sabah tekrar işine herhangi bir iş yapmadan aynı monotonluğa geri dönüyor, sonuçta gözümüzü açtığımızda köprünün altından çok su akmış olacak..

size bir anımı anlatayım.

15 dairelik apartmanda en üst kattan başlayarak konuşma ünitelerini değiştirirken hangi dairenin kapısı açılsa aynı sabah programı tv de sesi açık izleniyordu.Anlıyacağınız programı kaçırmadan işimi bitirdim..

saygılar...

bende bu magazin programlarına tav oluyorum kim kiminle evlenmiş çocuk yapmış araba almış delirmemek elde değil
...

sanki etrafta aç insan yok sanki hiç bir sorunumuz yok onun için bizlerde izleyip duruyoruz. izlenmezse bu programlar biter. halkı duyarlı olmaya çağırıyorum bu konuda.

Arkadaşlar, ben yeni bir kanal buldum, haberlerin dışında genelde onu izliyorum.
'Toprak Tv'
Saatlerce izlesem bıkmıyorum. Tarım, hayvancılık, tavukçuluk v.s. beni acayip rahatlatıyor. Birde trt' deki belgeselleri çok seviyorum.
Yukarda adı geçen sabah proglamlarını siz izledikçe raiting arttığı için yayınlamaya devam edeceklerdir.

Her kör satıcının elbet bir şaşı alıcısı olur. Sn ŞEF'inde dediği gibi bu tip programları seyrederseniz reyting oranını arttırmış olursunuz + psikolojiniz bozulmuş olur. Kanal sayısı bol alternatif çok zorlayanda yok...

Forum istatistikleri

Konular
128,132
Kullanıcılar
449,847
Son üye
AhmetK06

Yeni konular

Geri