saba cs 3560

redfly7

Üye
merhabalar forumda yeniyim elektronik bilgimde yok çocukken kullandığım bir müzik setim vardı saba cs 3560 iki çıkış surround iki çıkış normal kolon bağlanabiliyor ve surround sesi müthiş etkileyici bir setti taşınırken paramparça olmuştu bense modelini hatırlayamadığım için bir türlü bulamıyordum didiklerken nihayet şemasını diagramını buldum merak ettiğim elime geçen şema diagramıyla bir elektronikciye en azından anfisini (pcye bağlamak için) yaptırabilirmiyim ? yada yapan biri varmı spariş üzerine ? arkadaşlar bu set beni delirtiyor ikinci el bulsam dakka durmam alıcam ama bulamıyorum maalesef en azından anfisini oluşturabilecek biri varsa bana yardımcı olabilirmi ? :rolleyes:
şema diagram ekte

Ekli dosyalar

• saba_cs-3560_sm.pdf
    2.8 MB · Görüntüleme: 0
bu tür işleri çok sıklıkla yapmıyorum ama eminim yapan arkadaşlar vardır muhakkak forumda ve sizinle iltibata geçeceklerdir hiç olmadı tamirini yaparız....

başarılı çalışmalar...

bu tür işleri çok sıklıkla yapmıyorum ama eminim yapan arkadaşlar vardır muhakkak forumda ve sizinle iltibata geçeceklerdir hiç olmadı tamirini yaparız....

başarılı çalışmalar...

keşke hurdası olsa elimde tamirini yaptırabilsem ama yok işte :( seneler öncesi çöpe atıldı ama içimde bir umut var belki bu şemayla aynı amfisinden yaptırabilirim diye umutlanıyorum :)

Forum istatistikleri

Konular
128,174
Kullanıcılar
449,936
Son üye
AsilOzgenc

Yeni konular

Geri