Saç kurutma makinesi bozuldu

brksrhn

Üye
Makinayı actım motorundaki pervanenin 2 dişinin kırıldıgını gördüm pervaneyi motordan cıkrtamıyorum eski makinede aynısıydı onun pervanesini ona takmayı düsündüm ancak bir türlü pervaneyi sökemedim motordan acil yardımcı olursanız sevinirim

ısı uygulayın denediniz mi sıkı geçme olmalı kolay bırakmayabilir. Tornavida ile de bir noktadan sabitleyip ittirerek cıkartabilirsiniz belki.

Pervanenin içinden bir demir geciyor motora dogru denedim çekmeyi ama hiç gelmiyor ısı gecmeli tırnaklı felanda diil cıkartsam onu öbürü orda sabit kalıcakmı acaba çözemedim :)

Yani pervaneyi nasıl ısı uygulayarak sökebilirim cıkartırsam diger pervaneyi oraya taktıgımda sabitlenicekmi

geçmeli birşey var dediniz, resim atma şansınız yokmu belki fikri olan vardır,

birde dediğiniz gibi, yeni pervaneyi takarken sıcak silikon gibi yardımcı bir yapıştırıcıya ihtiyacınız olabilir

IMG_6232.PNG

Motor bununla aynı gibi markası da powertec marka bu pervaneyi cıkartıcam ama hiç gelmiyor nasıl cıkartıp degiştirebilirim aynı pervaneden elimde var ancak cıkartıp degiştirmem gerekiyor

Sıcak hava tabancasıyla ısıtın biraz. Muhtemelen
gevşeyecektir.

Sıcak hava tabancası yok ancak evde nele yapabilirim söktüm diyelim digerini oraya nasıl teşekkürler

Teşekkürler halletttim konuyu nasıl kapatıyorum bilmiyorum admin kapatırsa sevinirim mesgul etmeyelim

Forum istatistikleri

Konular
128,130
Kullanıcılar
449,847
Son üye
AhmetK06

Yeni konular

Geri