S7 315 pn/dp web server problem

ebico

Üye
Merhaba S7 315 "315-2eh13-0ab0" plc ye web server olarak ayarlarken hata aliyorum
Plc hafizasi yetersiz sıkıştırma yapılsınmı diye sormakta sıkıstır seçsemde hata veriyor secmesemde.
Hafızada yer oluşturmasın diye program yazmadan denedigimdede aynı hayayı vermekte.
Merhaba S7 315 "315-2eh13-0ab0" plc ye web server olarak ayarlarken hata aliyorum
Plc hafizasi yetersiz sıkıştırma yapılsınmı diye sormakta sıkıstır seçsemde hata veriyor secmesemde.
Hafızada yer oluşturmasın diye program yazmadan denedigimdede aynı hayayı vermekte.
Problem çözüldü arkadaşlar web sayfası aktif ettikten sonra dil seçimi kısmını işaretlerini kaldırıp yükleme yaptığımda sorun çıkmadı.
İkinci sorum web arayuzüne kendi sayfamızı ekleyemiyor muyuz diğer plclerde kontrol ettiğimde user defined pages kısmı var bu plcde göremedim.

Son düzenleme:
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.

Forum istatistikleri

Konular
127,954
Kullanıcılar
449,604
Son üye
baba pero

Yeni konular

Geri