S7 300 Yardım İstiyorum

kevo32m

Üye
merhaba arkadaşlar
ben s7 serisine yeni başladım daha önce LG ile ilgili çalışmalarım var ama s7 300 serisi değişik

benim acil olarak bir teklif vermem gerekiyor S7 300 tanımadığım için I/O sayısını versem bana malzeme listesini verebilirmisin.

96 input / 128 tr out
şimdiden teşekkür ederim.

merhaba arkadaşlar
ben s7 serisine yeni başladım daha önce LG ile ilgili çalışmalarım var ama s7 300 serisi değişik

benim acil olarak bir teklif vermem gerekiyor S7 300 tanımadığım için I/O sayısını versem bana malzeme listesini verebilirmisin.

96 input / 128 tr out
şimdiden teşekkür ederim.

yapacağın iş nedir bilmiyorum ama siemensin giriş ve çıkış olmak üzere ek modülleri oluyor. bu modüllere 32 adet eleman bağlayabiliyorsun.onları kullanman gerekiyor.cpu yu da ihtiyacına göre seç

sayın ibrahimatim s7200 ü öğrenmeden tabiki de s7300 öğrenilir.her iki plc de aynı firmanın olmasına rağmen s7200 ve s7300 ün programlanmaları oldukça farklıdır.ama internette s7200 ile daha çok döküma bulabilirsin.s7200 için recep çetinin kitabını,s7300 için ise yavuz eminoğlunun kitabını tavsiye ederim.imkanın varsa istanbul bahçelievlerde erkan avcı e.m.l. de plc kursları düzenleniyor.oradan da sana ali kılıç (elektrik öğretmeni) beyi tavsiye ederim.

yapacağın iş nedir bilmiyorum ama siemensin giriş ve çıkış olmak üzere ek modülleri oluyor. bu modüllere 32 adet eleman bağlayabiliyorsun.onları kullanman gerekiyor.cpu yu da ihtiyacına göre seç

Yanıt vermek için sanırım biraz geç kalmışsınız. Yaklaşık 3 yıl kadar.:)

Forum istatistikleri

Konular
127,960
Kullanıcılar
449,607
Son üye
sinan343834

Yeni konular

Geri