s7-300 Yardımı

Antorix

Üye
Okulda gördüğümüz s7-200 ile gerçek dünyada ki s7-300 apayrı iki dünya imiş işe girince anladım.

Genel PLC yardımı değil ama s7-300 ile ilgili derin bir yardıma ihtiyacım var.

Wincc Flexible ile Operatör Panel ve Wincc ile Scada Programlama / Yavuz Eminoğlu
PLC Programlama ve S7-300 400 1 / Yavuz Eminoğlu
PLC Programlama ve S7-300 400 2 / Yavuz Eminoğlu

Bu kitapları sipariş verdim ama içimde yetmeyeceğine dair bir his var ve bu kitaplar elime geçene kadarki süreyi değerlendirmem için döküman gerekli.

Lütfen yanlış anlaşılmasın diğer bütün konulara bakıyorum ama düzenli ve seviye seviye bu işi öğrenebileceğim iyi kategorize edilmiş kaynağa ulaşamıyorum. Belki kaynaktan çok, kaynaklara yol gösterilmesine ihtiyacım var.

Yönlendireceğiniz paralı-parasız bir kursda faydalı olacaktır.

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yavuz Eminoğlu'nun kitapları gayet başarılı ve sizin için yeterli olacaktır

Birsen sitesinde halen kredi kartı kontrol ediyor kitaplar yetişmeyecek yada yetişsede yeterli olacakmı düşünmeden edemiyorum fabrikada panoların kapağını her açışımda içimden birşeyler gidiyor.

İlgilenen herkese teşekkürler başlamak için yeteri kadar dökümanım oldu.

arkadaşım y.eminoğlu nun kitapları seni orta seviyeye getireebilecek seviyede...

Bencede içinde benimde paylasımım var kitabın bir sorun olursa bana forumdan ulasabilirsin yardımcı olurum yalnız plc kitapları temel orta ve ileri düzeyde diye anlatılmış kitap da birseyler yapabilmen için biraz alt yapın olacakki stlde ve ladderde gercekten cok güzel işler yaparsın.

plc için gerekli kaynak göndere bilirim. özel mesaj atabilirsn

salman hocanın kitapları da iyidir

Forum istatistikleri

Konular
128,108
Kullanıcılar
449,808
Son üye
Baharnev

Yeni konular

Geri