s7 300 e şifre koyma yardım

taner74

Guest
selam arkadaşlar ben forumda s7 300 e şifre konduğunu öğrendim ama bunun nasıl yapılacağı hakkında birşey bulamadım bana yardımcı olurmusunuz.birde bu şifre tam olarak neyi kısıtlıyor.şöyle açayım s7 200 de şifre oluşturup plc ye yüklediğinizde ikinci bir yükleme yaptığınızda download yapmadan önce şifre soruyor ve şifreyi girmeden download yapmıyor.bu da onun gibi birşeymi.yardımlarınız için teşekkür ederim

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
evet onun gibi bişi yapabilirsin.. projeyi yaratırken hardware i aç, orda menuleri gez sekmelerden birinde password goruceksin şifre ordan koyuluyor..

ama kırması cok zor deil aklında olsun

şifreyi unutursak yapabileceğimiz herhangi bir şey var mı ona göre şifre koyalım :D

s7 200 ve s7 300 için şifre kırma programı var.s7 400 henüz yok heralde

benim denediğimde bu programların hiç biri işe yaramadı keza s7300 200 e göre daha kapsamlı şifreleme olanağı tanıyor bununla uğraşmaktansa fabrika ayarlarına dönüp program yazmak daha mantıklı olarak geliyor bana

arkadaşlar delta vfd el sürücüye şifre koymak istiyorum nasıl yaparım bide şifreli başka sürücü deng gelirse şifreyi nasıl kırarım şimdiden tşk

S7 CANOPENER programını kullanın bloklarınızı ayrı ayrı şifreleyebilirsiniz.ama size şifre sormaz programın kendisi korumayı koyar yada korumayı kaldırır.

anladığım kadarıyla kırmak kolay değil.Hansandersen in tepkisinden

Selam merhabaalr canopen ile sadece program blokları şifrelenebiliyor ve sfc leride acabiliyor yalnız hardware de proje şifrelenirsen programın şifresini unutsanız bile şifre kıırılır arkadaşlar bilginiz olsun.

Forum istatistikleri

Konular
128,108
Kullanıcılar
449,808
Son üye
YunusKibar

Yeni konular

Geri