S7-200 Un ethernet modulü cp243-1 IT için yardım

dikeyclub

Üye
Bitirme çalışması için S7-200 ün ethernet modülü olan Cp243-1 IT için türkçe dökümana ve örneğe ihtiyacım var. yardım ederseniz sevinirim.
selamlar . . .

kimsede yokmu CP 243-1 IT ile ilgili döküman. bari bilen varsa Client ve Server mantığından biraz bahseder misiniz. Yani hem client hemde server olarak kullanılmasından...

CP 243-1 ethernet modulu uzerinde arastirmalar yapmaktayim daha bir sonuc alamadim fakat cozmek uzereyim aslinda baglanti kismi hakkinda %95 randiman alabiliyorum. benim sorunum pc access den yanit yok ... cozunce anlatmam sorun olmaz.

arkadaslar kusura bakmayin biraz gec kaldim ama sorunu cozdum elimde dokuman var ve resimli anlatim cok acik sekilde acikladim isteyene ulastirabilirim . **********

Düzenleme : berdibek
Forum kuralları geregınce konularda msn - e-mail vermek ve istemek yasaktır. Paylaşımlarınızı forum üzerinden yapmanız herkes için daha faydalı olucaktır.

buradan paylaşma imkanı olursa daha ii olur herkes faydalanır..

dökümanlara ihtiyacım var lütfen banada gönderebilrmisiniz..çok acill ************

Düzenleme : berdibek
Forum kuralları geregınce konularda msn - e-mail vermek ve istemek yasaktır.

kardes su dokumanları paylasıma acarsan sevinirim....bana da lazım olacak bu ara ...
hadi kolay gelsin...

bende arkadaslar var cevırı tez ama banada html , java apletve pocket pc dokuman lazım degıs tokus yapabılırız : )

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri