S7 200 RS 232 haberleşme kablosu?

arkadaşlar sorun hala devam ediyo benden başka yapan varmı devreyi ??? 75176 entegresini kullanmıs ve tam adını verebilecek olan varmı pcden bilgi gidiyor fakat plc cevap veriyor yardımlarınızı bekliyorum Allah aşkına.

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
slm

48c9k1m max 232 N

5AA1CLM SN 75176 BP

entegrelerin üzerinde yazanlar

arkadaşlar yaptığım kabloyu bu aralar deneme fırsatım oldu cpu 224 plcde microwin v 3.1.2.22 de denedim kablo sağlam çalışıyo.. konu üzerinde emeği geçen herkeze çok teşekkürler .. herkeze hayırlı çalışmalar..

problemin nereden kaynaklanıyormuş bunun cevabını yazmanı tavsiye ederim başka arkadaşlar bu hataya düşmesin

arkadaşlar r1, d5 ve zr1, c2 nin degerleri nelerdir belirtir yada yazarsanız sevinirim

Son düzenleme:
arkadaşın verdigi şema dogru 2 sene önce kullandıgım şema yalnız hızı biraz yavaş kalıyor.orjinal kabloyu yapan arkadaşlar var?Hatta meslek lisesine yapı hediye ettim maiyeti 10 ytl'yi geçmez..ebaydan nasıl alış veriş yapılıyor bilgi verirsen sevinirim

arkadşım senin kabloyu yapmış olduğun şu yawaş kalma sorunu olmayan orjinalinin dewresini paylaşır mısın...bende yapmak istiyorum da.ilgin için teşekkürler....

arkadaşlar sorun hala devam ediyo benden başka yapan varmı devreyi ??? 75176 entegresini kullanmıs ve tam adını verebilecek olan varmı pcden bilgi gidiyor fakat plc cevap veriyor yardımlarınızı bekliyorum Allah aşkına.

arkadaşım sen yapmışsın malzeme listesini ve degerlerini paylaşabilir misin

slm arkadaşlar

ben PPI kabloyu yaptım 2 yıldır sorunsuz kullanıyorum.

1 hafta önce okulda lazım oldu 6 tane daha yaptım canavar gibi çalışıyor maliyetide 10 ytl yi geçmiyor.

isterseniz 20 ytl ye usb rs232 çevirici ekleyp usb portundan da kullanabiliyorsunuz

daha geniş bilgi isteyenler için [email protected]

teşekkürler

arkadaşım merhaba sen bu kabloyu yaptığını hatta kullandığını söylüyosun(s7 200 ppı)bunun dewresini dewre elemenlarını ve degerlerini mailime gönderiri misin mümkünse rs 232 ve rs 485 pin uç larını ve numaralarını gönderebekirsen çok memnun olurum ilginiz için şimdiden çok teşekkürler

arkadaşlar bu devre çalışıyormu çalıştıran varsa lütfen belirtsin...

Forum istatistikleri

Konular
128,123
Kullanıcılar
449,830
Son üye
xkullanıcı45

Yeni konular

Geri