s7-200 Program Şifresi

yavuz_7219

Üye
s7 200 programını bulamıyorum bulsam bile kuramıyorum yardımcı olurmusunuz arkadaşlar çok denedim ama şifreyi, de bulamadım... plc programlamaya giriş için ideal bir yol diye düşünüyorum haksımıyım? bide bende logo var sıemens sizce s7 200 ile bunu programlayabilrmiyim.fazla bilgim yok...

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Sayın yavuz_7219

S7-200 serisini programlamak için şifre ihtiyacı olduğunuz belirtmişsiniz.Programın hangi bölümünde karşınızda şifre talebi geliyor. Açıklayabilir misiniz?

Saygılarımla

setup tıkladığımda , tabiki bu winrarın içinde sıkıştırılmış bir dosya olarak iniyor.kurmaya çalıştğımda winrar şifre istiyor.yoksa programla bi alakası yok ...

tam olarak anlatabildimmöi bilemiyorumm.. hem ben sizce s7 200 programını kullanmakla hata mı yap
ıyorum...

benim pc de suan lg nın programları mevcut ama bıraz agır ben okulda s7 200 gormustum bana bıraz basıt gelmıstı tabıkı ayrıntıya gırmedı ama ne bılıyım bu norm meslesiyle alakalı zannedersem... bide s7 200 ler şimdi ucuzlamıstır ben birebir plc yle birlikte çalısmak ıstıyorum simülasyon pek yardmcı olmuyo sizcede ole değlmi?

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Siemens programları lisanslı yani ücretli, senin biryerlerde bulduğun rar'lı dosya içinde crack ile sıkıştırılmıştır.
  • s7-200 serisinin üretimi artık durdurulacaktı belkide durdurulmuştur.
  • Anladığım kadarı ile senin PLC bilgin çok zayıf, olay sadece program yazmakla bitmiyo bunun donanım yönüde var.
  • PLC lerin kolayı zoru diye ayrılmaları banagöre, bilgilerin buluna bilmelerine göre ayrılır, nekadar çok bilgi bilinirse okadar kolaydır.

s7 200 plc microwin programı ile
logo ise LOGO! Soft Comfort programı ile programlanır.
bu yüzden s7 200 ve logoyu aynı programla programlayamazsınız.

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Geri