S7-200 Plc eğitimi indirilebilir sürüm

Kayserideki PLC kurslarını faceook.com/senseelektronik üzerinden takip edebilirsiniz....

Moderatör tarafında düzenlendi:
arkadaşlar bırakın bu siemensi :D online olarak bağlanıldığında yazılımda değişiklik yapabilmek için tekrar offline olup derleyip tekrar bağlanmak gerekiyor. Yeni başlayanlar için NAis Panasonic i tavsiye ederim.

güzel bir paylaşım olmuş...

bence çok güzel bir çalışma ,
ancak cd aktivasyon kodu için başka yöntemlerin araştırılması gerekir diye düşünüyorum.
insanlar haklı olarak emeklerini karşılığını almak istiyorlar,
diğer taraftan elinde olmayan nedenlerden dolayı cd 'yi pasifleştiremeyenler için de bir çözüm bulmaları gerekir.

bence çok güzel bir çalışma ,
ancak cd aktivasyon kodu için başka yöntemlerin araştırılması gerekir diye düşünüyorum.
insanlar haklı olarak emeklerini karşılığını almak istiyorlar,
diğer taraftan elinde olmayan nedenlerden dolayı cd 'yi pasifleştiremeyenler için de bir çözüm bulmaları gerekir.

Şu ana kadar kimseyi mağdur etmedik. Biz iyi niyetli olarak sorunları çözüyoruz. Bu arada cd düzenleri konusunda yeni çalışmalarımız var. Saygılar.

Selamlar SİMENS S7200 PLC EĞİTİMİ Temel ve orta seviye cdim var.Cd yi pasifleştiremeden istenmeyen bilgisayarım çöktü.
Cd mi acaba tekrar nasıl aktif hale getirebilirim.Yardıma ihtiyacım var.

ayhani bey bende aktivasyon kodu ile ilgili sorun yaşıyorum cd'mi pasifleştiremeden bilgisayarım çöktü emeğe elbette saygı duymak lazım cd ücretinin yarısına aktivasyon kodunu mümkünse istiyorum
Mail adresim:[email protected]

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Geri