s7 200 için yardım

52Ordu

Üye
Arkadaşlar elimde siemens S7 200 CPU 224CN modül var.Bu modül ile bağlantı kuruluyor ama download veya upload yapamıyorum.Bana söylenen CN yazan modüller sadece Çin için üretildiği ve çince yazılımdan başka yazılımı kabul edmediği.Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar var mı?

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
öyle bir şey duymadım ama kataloglarda da böyle bir kod yok dolayısıyla doğru olabilir.
bilgisayarının dilini çinci yapıp dene derim belki halledebilirsin.

Bendeki programda ingilizce fransızca almanca ispanyolca italyanca var.Çince yok

sp 6 da çince olması lazım ayrıca ben windows un dilini çince yap demek istemiştim

Arkadaşlar elimde siemens S7 200 CPU 224CN modül var.Bu modül ile bağlantı kuruluyor ama download veya upload yapamıyorum.Bana söylenen CN yazan modüller sadece Çin için üretildiği ve çince yazılımdan başka yazılımı kabul edmediği.Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar var mı?

Neden Siemens'e telefon açıp sormuyorsun :rolleyes:
4440747 idi sanırım destek hattı.

dostum tam oalrak ne hata veriyor ? İngilizcesini tam oalrak yazda çözmeye çalışalım.

arkadasım benım de basıma gelmısdı hıc bosuna ugrasma ne upload nede download edebılırsın ben muadılı bır cpu takmısdım

Arkadaşım eğer iletişim kurabiliyosan upload ve download yapmalısın. Eğer çince ile alakalı bir durum olsa haberleşemezsin. şifre problemi olabilir mi. Bence komple sil cpu hafızasını.
Problemi nasıl çözdüğünü daha sonra bize de bildirirsen minnettar kalırız.

Arkadaşım bu demo yazılım program olabilirmi daha önce demo yazılımda bende yükleme yapamıyordum demo oldunu sonradan örendim uzman degiliz sadece tahmin kolay gelsin

ufuk ingilizce olarak A compile error occurred check non-fatal errors for more information yazıyor

Forum istatistikleri

Konular
128,149
Kullanıcılar
449,891
Son üye
Ercan29

Yeni konular

Geri