S7 1200 Plc Profinet Sürücü

unubol

Üye
ARKADAŞLAR MERHABA BULUNDUĞUM PROJEDE,TİA PORTALV13 İLE S71200 PLC,DANFOS FC302 SÜRÜCÜ KULLANMAKTAYIM.TİAPORTAL İLE PROFİNET ÜZERİNDEN SÜRÜCÜ PARAMETRELERİNİ YÜKLEMEM MÜMKÜN MÜDÜR?
YARDIMLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Profinet projesine Danfos fc302 ye parametreleri Tia portal yükleyemezsim sadece tanımlamış ulduğun parametrelerini ( Kontrol wordler, referans, limitler vb gibi ) değerlerini plc üzerinden yazabilirsin. Profinet ile Danfosun parametrelerine ulaşmak istiyorsan Danfoss a ait olan MCT-10 yazılımını kullanmalısın.

Profinet projesine Danfos fc302 ye parametreleri Tia portal yükleyemezsim sadece tanımlamış ulduğun parametrelerini ( Kontrol wordler, referans, limitler vb gibi ) değerlerini plc üzerinden yazabilirsin. Profinet ile Danfosun parametrelerine ulaşmak istiyorsan Danfoss a ait olan MCT-10 yazılımını kullanmalısın.
tesekkurler ilginoz icin

Unubol arkadaş Fc-302 cihazın ProfiNet değerleri ektedir. İyi çalışmalar.

Ekli dosyalar

• Danfoss ProfiNet Haberleşme ayarları.pdf
    284.5 KB · Görüntüleme: 151
Hocam ben siemens plc ile Atv sürücüleri analoğ kontrol ediyorum. Profinetle bunu yapmam mümkün müdür.

Merhaba hocam Schneider sürücüleri 1200 plc ile analoğ sürüyorum bunların profinet ile sürülme imkanı varmı acaba

Tabiarkadaşlar bu sürücülerin opsiyonel profinkarlar sürmek mümkün ancak ben Schneider ile ilgili deneyim saibi değilim.

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri