S5/S7 for Windows yazılımı

nazkaro

Üye
Merhaba Arkadaşlar;

S5+S7 for Windows® Version 7 yazılımı hakkında bilgisi olan kullanan arkadaşlar fikir ve görüşlerini paylaşabilir lermi?

Yazılım siemens S5 i S7 ye çevirebiliyor bu özelliğini kullanan arkadaşlar yazılım ne derece başarılı?

Ben bir ay kadar önce kullandım. Ama sadece s5 plc ye bağlanıp program upload ettim.

Evet programı kullanıyorum. Windows ortamında olduğu için Siemens'in programına göre çok kolay. Çevirisini hiç kullanmadım. Çeviri için Simatic Manager programını kurduğunuzda Converting s5 file uygulamasıda kurulmaktadır. Bu program sayesinde çevirebilirsiniz.
Daha fazla bilgi için: https://www.kontrolkalemi.com/forum/konu/s5-s7-convert.1811/

programı tanıtırmısınız kısa ve öz !!!!!!!!!!!!!!!

ibora teşekkür ederim mr3450 gibi bende anlamamıştım

programı kurdum ama 500ms den hızlı verileri osiloskopa alamıyor. videolardaki bağlantı hızı çok yüksek bende yavaş gibi 187.5 k mpi bağlantısımı yetmıyor. mpi usb kullanıyorum. yada ayrı bir adaptor mü istiyor

programı kurdum ama 500ms den hızlı verileri osiloskopa alamıyor. videolardaki bağlantı hızı çok yüksek bende yavaş gibi 187.5 k mpi bağlantısımı yetmıyor. mpi usb kullanıyorum. yada ayrı bir adaptor mü istiyor
hala güncel

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri