s5 ile op 7 yi nasıl haberleştirilim

as511 ve fap baglantılarından birini kullandıgımda karşıma (the physical interface parameters you configgured under PLC-Driver-Parameters are not allowed for the device currently connected) diye bir yazı cıkıyor ve op7 ye yükleme yapmıyor

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Burada bağlı olan op ile configure ettiğiniz parametrelerin uyuşmadığı ile ilgili bir uyarı alıyorsunuz.Dolayısıyla ayarladığınız parametreler yanlış.

Projenizi hazırladınız mı.Şu an yapmak istediğniz projeyi op ye download etmek mi.Yoksa plc ile haberleştirmeye mi şalışıyorsunuz.OP ye download için manuelinden yardım alınız.Burada esc-arrow kombinasyonunu kullanmanız gerekecektir.

şuan projeyi op7 download etmek istiyorum daha sonra haberleşmeyi saglamak gerekiyor ama en büyük sorunum projeyi op7 ye yükliyemiyorum yardımın için teşekkürler

ESC-arrow kombinasyonunu kullandığınızda OP 7 içerisideki konfigürasyonunuzun sileneceğini biliniz.

Ekli dosyalar

• adsız(2).jpg
    adsız(2).jpg
    87.8 KB · Görüntüleme: 17
Moderatör tarafında düzenlendi:
arkadaşım (the physical interface parameters you configgured under PLC-Driver-Parameters are not allowed for the device currently connected) bu hatayı veriyor yüklemiyor hangi ayarları yapmam gerekiyor anlamadım

op 5 e projemi yükledim ve plc ile haberleştirdim ama op7 ye yüklüyemiyorum.devemlı hata veriyor

op7 nin DP ve PP versiyonları var. Biri S5 uyumlu diğeri değil. S5 için PP kullanmalısın.

Forum istatistikleri

Konular
128,128
Kullanıcılar
449,843
Son üye
hvncrblt

Yeni konular

Geri