sıvı seviye sensoru

Yarım parmak boru ıcersınden gecen suyun lıtresını olcmek ıstiyorum.Aynı zamanda bu suyun lıtrersını gosteren bır ekrana ıhtıyacım var.Set edılen lıtrede kontakları cıkıs verebılecek.Tabıkıde fiyatı makul olmalı :). YUardımlarınız ıcın sımdıden tesekkurler.

Fikret, böyle bir cihaz bizim ürün portföyümüzde var ama, bu tür cihazların fiyatları biraz yüksek oluyor, bizdeki tam senin bahsettiğin özellikte, yalnız burda maksimum debiyi belirtmemişsin, birde suyun sıcaklığıda önemli, ben birkaç tipinin özelliklerini ve fiyatlarının aşağıda belirtiyorum, Markası SMC dir. Japon Menşeilidir, bu ürün hakkında ek bilgi istersen yazabilirsin, dijital panelinin 2 tipi var, üzerinde olan tip ve panoya monte edebileceğin tip, cihazlarda hem Dijital hem Analog Çıkış vardır, ayrıca istersen sıcaklık sensörüde olan tipi var. Aşağıdakiler 1/2" diş bağlantılı olanlardır, bu yeni seri olan, eski seriler biraz daha uygun fiyatlı,

PF3W720 / 2-16 L/dak Arası Olan / PNP-NPN + Analog Çıkışlı / Sıcaklık Sensörlü - 568,47 €
PF3W740 / 5-40 L/dak Arası Olan / PNP-NPN + Analog Çıkışlı / Sıcaklık Sensörlü - 616,33 €

cok para bu malzemeler

fırmaya bende teklıf almıstım fıyatları cok yuksek geldı bızde vazgectık

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,596
Son üye
anilhikmet

Yeni konular

Geri