Sıradışı Montaj Şekli

serkan_48

Üye dümdüz üye
Düşündüm düşündüm başlığa yazacak bişey bulamadım. Mutlaka bilmeyen biri ücra bir noktada montaj yapmışlardır diyebildim. Yok artık da denilebilir.. Olmaz arkadaşta.. Birazda tebessüm oluşturabilir..

Bir çok değişik montaj şekli gördüm ama böylesini görmemiştim. Bir yaşıma daha girdim.

Klima.jpg

Son düzenleme:
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Baba yer karadenızmı dıe sorsam??? Zamnında bı teknısyen arkadaş 300m boru cekmıştıde vestelde??

Uzaylılar aramızda :)

Niye disliyosunuz ustayi olaya farkli acidan bakmis belliki .....

device_name Cihazımdan your_app_name ile gönderildi

Konu başlığının yanlış oldugunu sonradan farkettim yönetime bildirip değiştirilmesini rica ettim ama yönetim malesef elini uzatıp ilgilenmedi.. Dışlamak değilde böyle bir montaj yanlış ve yapılmaması gereken bir yanlış montaj olamaz bilmiyorsanda sorup öğrenmek lazım. olaya o açıdan bakıyorum şahsen.. bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp.. diye ünlü bir atasözümüz var.

herkese iyi bayramlar..

:) inanmıyorum önce ıyı bayramlar benım merak ettığım bunu takan adam klima takmaya devam edıyormu allah bılır bırkaç yere daha takmıştır:)bu klimayı takan bılmemekle alakası yok 5 yaşında çocuğa taktırsan durup duşunur soğuk havayı nereden alacakkı soğutsun dıye :)bır başka arkadaş karadenızde olabılır demış:)karadenızlı böyle düşünmez

Böylede Soğuturdu ya ;) yalnız içeriye hava sirkülasyonu olmaz + gürültü :mad:

("kırık kalpler onarılmaz ")

Sistem bu şekilde hangi modda çalıştırırsanın çalıştırın oda ısınacaktır.

Sacmalamayin muhtemelen odayi buyutmek icin duvari tasidilar klimaci cagirmadan fotosunu bir cakal cekmistir...

device_name Cihazımdan your_app_name ile gönderildi

İnsan yere indirir koltuğun arkasına bari koyar, ayağa niye asıyorsun be mübarek? :)

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri