Sınav

osman1406

Üye
ustalik sınavında hangi sorulasar cıkıyor

Değişir soru soran öğretmene göre. Müfredata bakıp konuları incelemek lazım. Müfredat dışı sormazlar.

memeleket nere ben gerede

Son düzenleme:
Pratik sınavda kumanda soruluyor çoğunlukla ,daha önceki mesajda belirttiğim gibi linkini verdiğim siteden sınavlara çalışın Endüstriyel Bakım onarım ustalık sınavına o siteden hazırlandım ilk girişte 70 üstü puan alıp pratik sınava girdim.Pratik sınavın soruları belli oluyor 1 ay önceden ,yıldız üçgen sordular malzemeni kendin temin et imkanın varsa ,zaman rölesini, kablomu kendin getirdim , start -stop ta sorabilirler, bunu elektrik tesisatları ve pano montörlüğünde sordular. Ben ustalık belgelerini sonradan aldım 25 sene önce 2. Sınıf yetki belgesi almıştım Mesleki Teknik Açıköğretimden ,yazılı sınava girmeden pratik sınav hakkım vardı ona girip aldım 2 seneden fazla oldu sonra Endüstriyel bakım onarım ustalık belgesini aldım .İlk defa girdiğinize göre Elektrik Tesisatları ve Pano Montörlüğü dalınız .Şemadan çalışıp yapın devrenizi ,sınav hocaları bu işi yapıp yapmadığınızı yetkinliğinizi anlamak istiyor daha çok,sorulan sorular bu işi yapan herkesin biraz çalışmayla rahatça yapacağı sorular.
Kesin şu soru olur diye bir şey yok bu arada bir havuzun içinden seçilen sorular ve sizinki nasıl olur bilmiyorum ama E sınav yani bilgisayar başında yapılıyor yazılı sınav.Başarılar dilerim.

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,837
Son üye
betül hüsrevoğlu

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri