Sınıf içi mikrofon ve ses sistemi

Alnımın akıyla çıkamadım 2 opamp değiştirdim olmadı @hakan1846 Ustam özelden yazarım.

Doğan Hocam zaten okulda müzik sisteminiz teybiniz var, naçizane görüşüm fm mikrofonla sorunu çözersiniz az maliyetle ;):). http://www.hepsiburada.com/mikrofonlar-c-405134 mikrofonun içindeki esas mikrofonu kablo ile veya standart yaka mikrofonu kullanarak gövdeyi cebe atabilirsin. Yine Hakan Ustmın ve diğer üyelerin yorumlarına açıktır.
Bülent ustam fm mikrofon sınıf içinde iyi olmaz. Ben kablosuz yaka mikrofon istiyorum. Ders anlatırken kablo sorun olmasın.
Aşağıda sınıfımızda ses sisteminin resimleri var. Bu ürüne kablosuz yaka mikrofonu takıp hoparlörleri aktif hale getirebilir miyiz? Biz konuştuğumuzda ses sitemine ait hoparlörden ses çıksın.

Son düzenleme:
Arkadaşlar sınıfımızdaki sistem aşağıda.

Ekli dosyalar

• IMAG0123.jpg
    IMAG0123.jpg
    1.5 MB · Görüntüleme: 10
  • IMAG0124.jpg
    IMAG0124.jpg
    2.2 MB · Görüntüleme: 10
  • IMAG0126.jpg
    IMAG0126.jpg
    2 MB · Görüntüleme: 9
  • IMAG0127.jpg
    IMAG0127.jpg
    1.9 MB · Görüntüleme: 11
Baglayabilmeniz lazim hocam.

Yaka mikrofonunun aloci unitesinin bir ses cikisi var. Bunu ses sisteminin girisine baglamaniz yeterli.

Kullanılan frekans aralığı VHF Bandı C5 ile C11 kanalları arasında.bulunduğunuz bölgede VHF yayınları yüksek ise sarkma veya parazit yaptırabilir.Teknik olarak bağlantıda bir sorun olmayacaktır.

Ustalarım satıcıyla görüştüm bu ürün bizim ses sitemimize olmazmış.

Forum istatistikleri

Konular
128,100
Kullanıcılar
449,800
Son üye
bukurt

Yeni konular

Geri