Sıemens XL Sıwamat 54060

alnesah

Üye
Sıemens XL sıvamat 54060 model makinem 2001 yılında almıştım. Yeni taşındım. Taşınma sırasında mı oldu anlayamadım. Sorunsuz çalışan makinede sıkma aşamasına geçtiği ilk anda tamburunda bir ses oluyor. Tamburun dışarıdan kalp gibi atışı gözleniyor. Sonra durum normale dönüyor. Bugün servis çağırdığımda kazan yatağı ve amortisör sorunu olduğunu söyledi ve 380 TL gibi bir ücreti olduğunu belirtti. Yaptırmaya değer mi karar veremedim. Sonuçta 12 yıllık bir makine? Daha önce Vestel çamaşır makinesinde inat edip ısrarla yaptırdığımda sürekli parçalarda sorun çıkması beni canımdan bezdirmişti. Profosyeneller olarak yaptırmaya değer mi? fikirleriniz neler ?

Sıemens XL sıvamat 54060 model makinem 2001 yılında almıştım. Yeni taşındım. Taşınma sırasında mı oldu anlayamadım. Sorunsuz çalışan makinede sıkma aşamasına geçtiği ilk anda tamburunda bir ses oluyor. Tamburun dışarıdan kalp gibi atışı gözleniyor. Sonra durum normale dönüyor. Bugün servis çağırdığımda kazan yatağı ve amortisör sorunu olduğunu söyledi ve 380 TL gibi bir ücreti olduğunu belirtti. Yaptırmaya değer mi karar veremedim. Sonuçta 12 yıllık bir makine? Daha önce Vestel çamaşır makinesinde inat edip ısrarla yaptırdığımda sürekli parçalarda sorun çıkması beni canımdan bezdirmişti. Profosyeneller olarak yaptırmaya değer mi? fikirleriniz neler ?
Makinayı haddinden fazla yüklemiş ya da çok su çeken çamaşırları çokca koyduysanız makinanın çokca gürültü çıkarması hatta hoplaya hoplaya gezmesi normal ; panik yapmayın ; makinayı biraz insaflı kullanın :) Balans mevzuu :)

380tl ye sıfır makinanın 3 te 1 ini veriyonuz zaten az daha katıp yeni makine alında yeni makinem oldu dersiniz en azından

380tl ye sıfır makinanın 3 te 1 ini veriyonuz zaten az daha katıp yeni makine alında yeni makinem oldu dersiniz en azından
Madem teknik mevzu yok bu akşam geyiğin dibine vuralım ; tamir sonrası ilk ay deterjan da bedava di mi üstad :)

Bozulana kadar çalıştırayım yani :) Tabiii insaflı olarak ;)

im_msn.gif

[h=2]
icon1.png
[/h] BEKO D3 5061 B ÇAMAŞIR MAKİNESİ GittiGidiyor'da 87645770

Fiyatlara baksanıza kaçtan başlıyor :)

Bu model oğlumun öğrenci evinde vardı. Benim makinem var deyip yine öğrenci çocuklara verdik.. Beko'nun servisi ilk kurulumu yaparken parçaların plastik olduğu için ağır yıkanmaması gerektiğini söylemişti. Acaba bu düşük modeller için mi geçerli ?

380 çok fiat vermişler 200 tlye hallolur komple revizyon olur oseri güzeldir yeni makine alıp uzun süre kullanmak istiyorsan en az 2000 tllik makine alman gerekir daha ucuzu sadece evde süs olur

Forum istatistikleri

Konular
128,128
Kullanıcılar
449,843
Son üye
hvncrblt

Yeni konular

Geri