sıemens plc için yardım istiyorum

elimde bulunan sıemens plc ve touch paneli programlamak istiyorum ustalar fakat hangi programları indireceğimi bilemedim. lütfen bilgi verirmisiniz hangi program lazım bana arkadaşlar bilen biri söyleyebilir mi?

upload_2016-2-12_10-7-50.png
upload_2016-2-12_10-4-38.png
IMG_20160212_090028.jpg

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
tia portal v12 profesional

S7-300 için Simatic Manager programı veya TIA Portal programını indirebilirsiniz.
Dokunmatik Panel için WinCC Flexible programını yada TIA Portal programını indirebilirsiniz.

Tabiki ayrı ayrı WinCC Flexible ve Simatic Manager indireceğinize, TIA Portalın combo lisansını alıp S7-300 den S-71500'e kadar tüm PLC leri programlayabilirsiniz.

Kolay gelsin.

S7-300 için Simatic Manager programı veya TIA Portal programını indirebilirsiniz.
Dokunmatik Panel için WinCC Flexible programını yada TIA Portal programını indirebilirsiniz.

Tabiki ayrı ayrı WinCC Flexible ve Simatic Manager indireceğinize, TIA Portalın combo lisansını alıp S7-300 den S-71500'e kadar tüm PLC leri programlayabilirsiniz.

Kolay gelsin.

En doğru ve genel cevap Burak Beyinki oldu
Teşekkürler

Merhabalar mevcutta s7300 PLC ve Wincc 6.2 versiyonlarını kullanıyorum. Bilgisayarın image ını aldığımda ve yedek bir bilgisayara taktığımda Wincc aktif olmuyor. Bunun için ek bir işlem yapılması gerekiyor mu?

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri