Sıcak hava ile ortamı 70-80C dereceye kadar ısıtmak mümkün mü?

xirst

Üye
Arkadaşlar, daha önceden emiş fanı takılan ve hava kanalları döşenmiş odalarda, ahşap üzeri boya ve cilayı kurutma yapmak için ne tür bir ısıtma sistemi kullanılmalıdır. Emiş fanını revize edip basma fanı olarak kullanacağız, onun bastığı havanın bir ısıtıcıdan geçerek min. 70 dereceye kadar ısıtılması isteniyor. Bunu sağlayabilir miyiz?

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
buhar hattın ve buna uygun serpantinin varsa olur.

Fanın önüne ısıtıcı kaset rezistans yapılabilir bu şekilde ısıtabilirsin.Lakin oda ebatları ne kadar?kaç kw ısıtıcıya ihtiacın olacak hesaplamaklazım?Fanın önüne rezistans koyarak bu işi yapabileceğin gibi kanalada montaj yapabilirsiniz.

Malesef yok ama yine de teşekkürler ben bir çözüm alternatifi buldum. Radyant ısıtma sistemlerinde kullanılan Air Heater brülörleri bizim sorunumuzu çözecek gibi.

bende ısıtmayı denedim. 24 m3 bir odam vardı 2 kw rezistans kullandım ama yeterli gelmedi bu söylediğin çözüm olablir

Forum istatistikleri

Konular
128,108
Kullanıcılar
449,809
Son üye
yucelsenolgm

Yeni konular

Geri