SİEMENS SİNAMİCS G120 EĞİTİMİ

Drug1

Üye
Arkadaşlar aşağıdaki linkte siemensin kendi sitesinden sinamics G120 eğitim tutorialine ulaşabilirsiniz. İşinize yaraması dileğiyle.

G120 Tutorial

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
merhaba
bu cd yi kaydetme şansımız yok mu acaba.zamanım olduğunda izlemek istiyorum...İyi çalışmalar...

Siemens ten talep edebilirsiniz veya izledikten sonra explorer>araçlar>internet seçenekleri>Temporary internet files > altındaki seçenekler butonundan ulaştığınız sayfada yukarıda boyut olarak sıralayıp ilgili bağlantı üzerine sağ tık yapıp kopyala yöntemi ile geçici Ram bellekten alıp sabit disk (Harddisc) i nize kopyalayabilirsiniz.

Son düzenleme:
merhaba
bu cd yi kaydetme şansımız yok mu acaba.zamanım olduğunda izlemek istiyorum...İyi çalışmalar...

Siemens'te bu üründen sorumlu olan kişiyle irtibata geçersen CD konusunda yardımcı olurlar.

biraz geç bir paylaşım olucak ama siemens'in driver sorumlusu "aykut teker" ile bağlantı kurarsanız size bu cd'yi paylaşım olarak verebilir

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri