Sürat kargo hakkındaki düşünceleriniz?

Süratle 9 liraya giden kargomu aras 35 yl ye götürdü. Şuan en düşük fiyatı 35 tl imiş? Soru fiyatmı süratmı olsaydı aras demezdim
Aras dağıtım merkezlerine ölçüm tartım koyuyor bayi bir kargoyu ederinden ucuza kabul ederse bunu ölçüm tartımla bulup bayiye ceza kesiyor aras kargo avusturyalılara satılmış kurucusu rahmetli olmuş kızına bırakmış kızı da yüzde 80 hisseyi avusturya lılara satmış ama gördüğüm kadarıyla kaliteli hizmet veriyorlar araç filoları çok geniş

Aras dağıtım merkezlerine ölçüm tartım koyuyor bayi bir kargoyu ederinden ucuza kabul ederse bunu ölçüm tartımla bulup bayiye ceza kesiyor aras kargo avusturyalılara satılmış kurucusu rahmetli olmuş kızına bırakmış kızı da yüzde 80 hisseyi avusturya lılara satmış ama gördüğüm kadarıyla kaliteli hizmet veriyorlar araç filoları çok geniş
En düşük olan dosya ücretinden hesaplamışlar. 35 tl gaziantep İstanbul. Ulen zaten otobüs 98 liraya gidiyor. 6 tane farklı İstanbul adresine yolladım. Bileydim otobüs koltuğu na oturtur yollardım malzemeyi.

Yakında uber kargo gelir.
Merak etmeyin azıcık sabır diyelim.

Kolay gelsin sağlıcakla.

Forum istatistikleri

Konular
128,162
Kullanıcılar
449,922
Son üye
11akif

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler