Sürat kargo hakkındaki düşünceleriniz?

paskomya

Profesyonel Üye
değerli forum arkadaşlarım, sizleri sürat kargoyu kullanmamaya davet ediyorum. neden mi?
"Kargonuzun dağıtımı devam etmektedir.Kargonuzun gün içerisinde teslim edilmesi planlanmaktadır."
hiç bir şube telefona bakmıyor, sitedeki canlı destek yukarıdaki mesajı veriyor. bu kargo şirketi için hangi sıfatları kullanmam gerek bana yardımcı olunuz. ben bildiklerimi saydım ama daha yaratıcı sıfatlara açığım

Firma olarak zatı şahaneleri ,zaten berbat olan Türkiye'deki kargo şirketler içinde kötünün daha kötüsü ödülüne her daim layıktır benim gözümde.

Uzun yıllar bayrağı kimseye bırakmayacaklar gibi olsalarda diğer kargo şirketlerinin nefesleri ensesinde bu güzide şirketimizin.Buna dikkat etsinler!!

aslında çalışanlarının hiç bir kabahati yok, sorun şirket yönetimi ve politikası; personel yetersiz ve gerekli desteği vermiyorlar, sözleşmeli eleman alıyorlar, köle gibi çalıştırıyorlar. tabii bu sürat kargonun geçmişini benim gibi bilenler, ne kadar değerli müdürleri, bölge müdürleri, onların yardımcılarını da bilirler...

Ben bir ürün aldığım zaman hangi kargo ile gönderildiği bilgisine bakıyorum. UPS ve Sürat kargo ise satıcı ile temasa geçip başka bir kargo firması ile gönderip gönderemeyeceklerini soruyorum. Başka kargo ile göndermiyorlarsa sipariş vermiyorum, vermişsemde iptal ediyorum.

Ben bir ürün aldığım zaman hangi kargo ile gönderildiği bilgisine bakıyorum. UPS ve Sürat kargo ise satıcı ile temasa geçip başka bir kargo firması ile gönderip gönderemeyeceklerini soruyorum. Başka kargo ile göndermiyorlarsa sipariş vermiyorum, vermişsemde iptal ediyorum.
bir de MNG var kötünün iyisi

bir de MNG var kötünün iyisi
MNG eh işte. Eve kargoyu getirmez geldik bulamadık der. MNG ile gelemeyen kargoları sürekli şubeye gidip almak zorunda kalıyorum. Neyseki şube yakın olduğundan dert etmiyorum. Dediğiniz gibi kötünün iyisi işte. Kargomun kaybolmasından ya da başka adreslere gitmesinden iyidir ama!

Forum istatistikleri

Konular
128,120
Kullanıcılar
449,826
Son üye
SK.

Yeni konular

Geri