Sürücüye enerji geldiginde ana şalter atıyor

zeybek_09

Üye
Iyi aksamlar bi makina panosunda sürücünün hızlı sigortalari var takmıyorum. Enerji veriyorum daha sonra hızlı sigortayı takıyorum ana dagıtım panosunda ana salter atıyor. Sürücüyü degistirdim sürücüde sıkıntı olabilir diye yine aynı 2 sürücüdedemi sıkıntı var yoksa baska bi problemmi olabilir.

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Zeybek_09 Merhabalar,
Düşük ihtimal iki sürücüde arızalı olabilir,ana şalter termik manyetik şalter ise üzerinde akım değerlerinin ayarlandığı bir pot var birisi o pot ile oynamış olabilir elektrik işinde meraklı çok,hızlı sigorta kaidelerinde sıkıntı olabilir bir izolasyon veya en azından buzer ile toprak faz arası kısa devre testi yapın.

Kolay Gelsin

..bu arıza ne zaman başladı?

motor sağlam mı ?

Tesekür ederim sorun çözüldü. Tiroid rölesinden dolayı ana şalteri tripe geçiriyor.

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri