Sürücü ve kaçak akım rölesi

Arkadaşlar K.A.R ilgili bu dokümanı incelemenizi isterim. Detaylı bilgi için [email protected] 0536 741 34 11 ulaşabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• DLY Ürün Broşürü.pdf
    2.5 MB · Görüntüleme: 26
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Hocam opsiyonel RFI diye bir kısım var kılavuzda. Ekran görüntüsünü ekte verdim. Bunun dışında hiçbir bilgi bulamadım. Eğer bulsam önerinizi yapacaktım. Daha da enteresan olanı sürücüyü aldığım firmayı aradım, onlardanda düzgün bir cevap alamadım. Çözümleri;

1-) Ya KAR kademesini yükseltmek
2-) Ya da topraklamayı sökmek. Kendileri de toprak bağlantısı olmaksızın kullanıyorlarmış. Açıkçası çok mantıklı gelmedi ama şuan alternatif gözükmüyor. Sürücü Allen Bradley Power Flex 753. Öneriniz varsa sevinirim.
Toprak bağlantısını sökmek kaçağı önlemiş oluyorsuni bu da kaçak akım rölesinin çalışmamasına neden olur, o makinede biri çarpılırsa kaçak akım rölesi atmaz. SAKIN BUNU YAPMAYIN. toprağı bağla, kaçak akımı sök daha iyi...

Toprak bağlantısını sökmek kaçağı önlemiş oluyorsuni bu da kaçak akım rölesinin çalışmamasına neden olur, o makinede biri çarpılırsa kaçak akım rölesi atmaz. SAKIN BUNU YAPMAYIN. toprağı bağla, kaçak akımı sök daha iyi...
İkisi de yanlış sürücüler arıza yapınca toprak kaçağı verir eğer iş acilse sürücüyü izole edin makinede kaçak akım bağlı olsun acil iş bitince sürücüyü tamire gönderin

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri