sürücü programlarını upload etmek

hongyi

Üye
sınamıcs d 410 ve cu 310 pn modullu sınamıcs suruculer var ben plc programının yedegını aldım fakat suruculer nasıl start alıyor motorlar nasıl surulmus sımotıon scout ile programları nasıl cekecegım nasıl anlayacagım bu konuda yardım edebılecek var mı

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
sinamics D410 yazdığın sanırım simotion D410? ben D425 kullandığım için D410 bilmiyorum ama parametre kısmı aynıdır diye tahmin edirorum.ister simotiona bağlan istersen CU310 a bağlan ikisindende bağlı olan sürücülerin parametrelerine ulaşabilirsin.bu arada simotion içerisinde ki yazılımı aldıysan zaten parametreleri de almışsın demektir.

bl25v.jpg

durum su ben sımotıon scout programını acıp suruculere baglandım fakat dediğim gibi istediğim veriler yok daha dogrusu bu programı yazan vatandas vermedi programları o gelip programını actıgında sunu gordum sımatıc managerı actı programı actıgında plc programının altında bide simotıon scout vardı ornegın bu makınede ucan testere uygulaması var ve servo ılerı gerı kontrolu d410ıle yapılıyor dıger üc motorda encoderli

simo.jpg

Forum istatistikleri

Konular
128,161
Kullanıcılar
449,919
Son üye
Serdar.59

Yeni konular

Geri