Sürücü aşırı akım hatası

Sürücü den 2 tane motor calisiiyor Sürücünün kwsı yetiyor daha oncede boyle calisiyormus
Motorları tek tek denedigim zaman motorun biri calsiiyor normal digeri calismiyor motoru olcu aletiyle olctum bi sıkıntı gözükmüyor surucuye start verince hic bi tık bile calismadan asiri akim hatasi veriyor neden olabilir

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Aşırı akımların bazılarında faz sırası koruması olabiliyor. Geçenlerde bir arkadaş da aynı sorundan şikayetçiydi sorun dediğim gibiymiş. Bi dene istersen.

motor kavruktur ölçü aleti ile sonuç alamassınız yüke bindiği zaman invertör hata verir bazen meger bile sağlam gösteriyor invertör çalışmıyor çok defa başımıza geldi eğer 2 motorda ayrı ayrı çalışır beraber çalışmassa motorlardan birinin yönü ters oluncada yapabiliyor yada invertör çıkışı aşırı aımdan arızaya geçebiliyor..

motor kavruktur ölçü aleti ile sonuç alamassınız yüke bindiği zaman invertör hata verir bazen meger bile sağlam gösteriyor invertör çalışmıyor çok defa başımıza geldi eğer 2 motorda ayrı ayrı çalışır beraber çalışmassa motorlardan birinin yönü ters oluncada yapabiliyor yada invertör çıkışı aşırı aımdan arızaya geçebiliyor..
Bende yönden suphelendim tek tek denedim motorun birinde kesinlikle calismiyor motordan suphelendim avometreye guvenemedim yarin bi bobinajciya baktircam
Aşırı akımların bazılarında faz sırası koruması olabiliyor. Geçenlerde bir arkadaş da aynı sorundan şikayetçiydi sorun dediğim gibiymiş. Bi dene istersen.
Tamam bi bakayim teşekkürler

sürücünün parametresi çalışmayan motor için uygun mu? iki motor da eş mi?

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri