Sıvı Seviye Rölesi Yardım

eray

Üye
selam arkadaşlar öncelikle mesajımı okudunuz için teşekkür ederim bana yıldız üçgen motoru kumanda devresi ile sıvı seviye rolesi kullanarak ve kullanmayarak ve sizden ricam kolay anlaya bileceğim gibi olan şemaları yollamanız paylaşımız için şimdiden teşekkürler

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Bunları İncele Sana Fikir Verecektir Yapamazsan Yine Yardımcı Olmaya çalışırım

Burada Entes Sıvı Seviye Rölesinin Normal bağlantı Şeması var Yıldız Üçgene Uyarlayabilirsin

Sivi-seviye.jpg

Ekli dosyalar

• LLM-02-SSR-S04_TR.rar
    39.9 KB · Görüntüleme: 247
Dedigim Gibi Eger işene Yaramazsa Ben Yarın Falan çizerim

Bir şey Daha Söylemek istiyorum Açtıgınız Konuların Başlıklarını Açıklamalı yazarsanız Forumumuz Daha Düzenli Olur

örnek:Sıvı Seviye Rölesi Yardım Gibi

ya abi baktımda ben kumanda bağlantısıda bilmiyorum yıldız üçgen bağlantı şemasınıda yollarsan sevinirim

Attach Olarak ekledim ;)

Ekli dosyalar

• fazl305asenkronmotoraotomatiky.jpg
    fazl305asenkronmotoraotomatiky.jpg
    17.6 KB · Görüntüleme: 210
Son düzenleme:
eray ' Alıntı:
çok teşekkür ederim karmaşık geldi biraz ama yarın bi deneyecem yide sağolasın iyiki forumlar var olmasa ne yapardık değilmi???

senin nasıl yapmak istediginde onemli start Stop Butonları Kullanacakmısın. Benim Verdigim Devre Start Stop Butonu İle Çalışıyor

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,598
Son üye
kadir12366

Yeni konular

Geri