rusyada calışacak bobinaj ustası ve otomasyoncu

ankaferd

Üye
rusyada fabfika elektik Bakım onarım işlerinde calısacak bobinaj otomasyon deneyimi olan ustalar arıyorum. [email protected]

otomasyon olarak hangi kartları kullanıyorsunuzve işin durumu ne ayrıca ne fabrikası 0544 9301985

elektronik konusunda genelde sürücü ve senkron kartların tamiri ve elektrik arızaları

ben çimento fabrikalarında yetiştim plc mmcc konusunda tecrübeyim bobinajda sarım yapamam yani bobinajı tam bilmiyorum [email protected] tel 0544 930 1985

direk üye olup ilan vermek yerine ilk once su ilan verme kurallarını bi okuyun yer nere iş nere maaş ne çalışma süresi ne kadar siz kimsiniz yeni üye ol adam arıyom diye ilan ver

direk üye olup ilan vermek yerine ilk once su ilan verme kurallarını bi okuyun yer nere iş nere maaş ne çalışma süresi ne kadar siz kimsiniz yeni üye ol adam arıyom diye ilan ver

yorum yok bu işler buralara geldi artık !!

Rusyada (kemerova-sibirya)endüstriyel tip kazan otomasyonu ve sunta imalat fabrikası kurulumu yaptım.ve son dört yıldır yurt dışı end tesis kurulumu yapmaktayım.türkiyede 15 yıl tekstil ve demir döküm sanayiinde bakım onarım ve vardiya elektrikçisi vs. Işler yaptım tel+90 541 522 67 88

Firma Adı: e profil

Firma Tel - +79296930358

Firma Web Adresi: ysalbas@gmail.com

Şehir / Ülke : rusya/moskowa

Yetkilisi: yasar Salbas

Alınacak Personel Sayısı: 1
Genel Nitelikler: elektrik motorları sarım konusunda deneyimli bobinaj ustası alınacak.

İş Tanımı:fabrika bünyesinde arızalan motorların sarılması..

Bu motorlar neden yanar hiç anlamış değilim,koruması yokmudur?

Forum istatistikleri

Konular
127,954
Kullanıcılar
449,604
Son üye
baba pero

Yeni konular

Geri