Rus altyapı kablosu teknik özellik

jus7ic3

Üye
arkadaşlar,

elektrik 20kV Orta gerilim hattı için 2 kablo tipi var. Rus tipi 2 kablo. Teknik özelliklerini bilen varmıdır. TAC ve TAL ile bitiyor sonları, TAC kablosu daha iyi gibi ama tam emin değilim.

АПвПнгLS-20-1х300/120 ТАС
АПвПнгLS-20-1х300/120 ТАL

Bu konuda özellikle bu rus ülkelerinde çalışan arkadaşlar bilgi sahibidir. Yorumlarınızı bekliyorum.

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Teknik sayfa linki ni verseydin keşke @ELNUR gibi o bölgede yaşayan arkadaşların ilgisini böyle çekemezsin.

Hayir Abim hic gormedim
Belkide uretici firmanin yada ulkenin ilk 3 harfi.

kabel_1279.png

kablo yapısı böylemi arkadaşım? bizdeki xlpe kabloya benziyor eğer buysa

arkadaşlar,

elektrik 20kV Orta gerilim hattı için 2 kablo tipi var. Rus tipi 2 kablo. Teknik özelliklerini bilen varmıdır. TAC ve TAL ile bitiyor sonları, TAC kablosu daha iyi gibi ama tam emin değilim.

АПвПнгLS-20-1х300/120 ТАС
АПвПнгLS-20-1х300/120 ТАL

Bu konuda özellikle bu rus ülkelerinde çalışan arkadaşlar bilgi sahibidir. Yorumlarınızı bekliyorum.

Merhaba,

Sordugun sorunun cevabini ekte bulabilirsin. Iyi Calismalar...
Onceki mesajlarda paylasildigi gibi rus kablo sitelerinde gerekli dokumanlar var...

Ekli dosyalar

• rus.jpg
    rus.jpg
    168.2 KB · Görüntüleme: 50
  • rus standardi.pdf
    1.4 MB · Görüntüleme: 27
Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,840