Routerıma spindle tavsiyesi

Ahsapta devir arttikca malzemeyi yakarsin. Uygun devre uygun dalma uygun uc ve uygun hizla hepsini islersin.
hocam 22k değer akademik bir çalışmanın verisi henuz denemedım.ahşabı kaç devirle işliyorsun?

Hangi ahsabi? Kavak mi? Gul mu? Hus mu? Mese mi? Hepsinin kendi karakteristigi var. Kaba isleme mi yapacaksin? İnce isleme mi? Hangi uc? Ben oyle karsidan bilemem ki. Ayni malzemeyi farkli ucla farkli islersin. Ayni ucla farkli dalma (doc) yaparsin farkli rpm kullanirsin. İslemek istedigin ahsaptan 40 cm x 40 cm numune gonderirsin, hangi ucla isleyeceksen bana da gonderirsin. Bakariz soyleriz. Oyle havadan ne isleyeceksin bilmeden ne diyelim? Ayni agac ayni uc ayni dalmada ayni rpmde bile yeri gelir farkli sonuc verir. Ahsabin yonu degisir, damari degisir, suyu degisir, geldigi yer degisir, degisir de degisir. İlla kac devir dersen 3 devirde isliyorum. Ustam bu cok guzel olmus. İcine ne koydun? Patlican...
Patlican geyigi bu bilmeyenlere.

Hangi ahsabi? Kavak mi? Gul mu? Hus mu? Mese mi? Hepsinin kendi karakteristigi var. Kaba isleme mi yapacaksin? İnce isleme mi? Hangi uc? Ben oyle karsidan bilemem ki. Ayni malzemeyi farkli ucla farkli islersin. Ayni ucla farkli dalma (doc) yaparsin farkli rpm kullanirsin. İslemek istedigin ahsaptan 40 cm x 40 cm numune gonderirsin, hangi ucla isleyeceksen bana da gonderirsin. Bakariz soyleriz. Oyle havadan ne isleyeceksin bilmeden ne diyelim? Ayni agac ayni uc ayni dalmada ayni rpmde bile yeri gelir farkli sonuc verir. Ahsabin yonu degisir, damari degisir, suyu degisir, geldigi yer degisir, degisir de degisir. İlla kac devir dersen 3 devirde isliyorum. Ustam bu cok guzel olmus. İcine ne koydun? Patlican...
Patlican geyigi bu bilmeyenlere.
harikasın çok başarılı ve yardım edici,çorba gibi tarif vermişşin şahane olmuş eline sağlık.güle 18.103 verirken kavağa 18.105 veriyorum.

O zaman cok iyi yapiyorsunuz. Doc / Feedrateleri degistiriyorsunuzdur. Ya da biz beceremiyoruzdur. Biz ucu degistirsek malzemeyi yakiyoruz. Birakin 18 binleri biz 12 binleri bile goremiyoruz.

Forum istatistikleri

Konular
128,108
Kullanıcılar
449,809
Son üye
yucelsenolgm

Yeni konular

Geri