Roma su sistemi

Geçmiş olsun.

Bende göstermiyor foto

roma su sistemi.png

YAKITSIZ ELEKTRİKSİZ SULAMA SİSTEMİ VARİL POMPASI 2022

LİNK YENİLEDİM .

Son düzenleme:
TV kanalları bu sistemi gösterdi. Video nun sonundaki kız çok güzel di
Eski Roma suyu sehirlere taşıma ve kullanima arz işinde o zaman şartlarına göre muhteşem denilebilecek planlamalarda bulunmuş. Antik Pompeii kenti harabelerinde hala bozulmamış sekilde su dagitim (metal) sebekesini görmek mümkün.

Eski Roma suyu sehirlere taşıma ve kullanima arz işinde o zaman şartlarına göre muhteşem denilebilecek planlamalarda bulunmuş. Antik Pompeii kenti harabelerinde hala bozulmamış sekilde su dagitim (metal) sebekesini görmek mümkün.
Şu tepesine Allah in gazabının indiği rezil şehir. İnsan gibi insan olmadıktan sonra suyu gökten yağdırsan ne olacak Erhan hocam.

Şu tepesine Allah in gazabının indiği rezil şehir. İnsan gibi insan olmadıktan sonra suyu gökten yağdırsan ne olacak Erhan hocam.
Yani öyle mi degerlendirmek lazim emin degilim hocam o konuda. Pek çok yaşanmışlık var çünkü benzer olarak farklı coğrafyalarda.
Ama İtalya'ya ait sevdiğim seylerin başında sokaklar dahil çeşmelerden akan suların içilebilir olması geliyor.. Büyük tasarruf hocam.. Bakiniz günlük euro kuru.. 😀

Forum istatistikleri

Konular
128,134
Kullanıcılar
449,854
Son üye
Enes.trk

Yeni konular

Geri