Rolling kodlu bariyer kumandası kopyalama

Katılım
24 Kas 2022
Mesajlar
1
Puanları
1
Yaş
36
bunu yapabilecek birini nereden bulabilirim acaba. Ben doktorum ve pek bu konularda becerim olduğu söylenemez
Herkese tekrar teşekkürler arkadaşlar. Samsunda bulduğum bir yere bu rolling kodlu diyince akıllı kumandadan kopyalamak yerine bir cihaza kodu okutturup onu başka bir kumandaya kopyaladı ve bize çalışan bir kumanda verdi. Sorunum çözülmüş oldu. Başka araştıran varsa diye buraya yazmak istedim çünkü ben de googleda ararken bulmuştum. Fakat diğer kumandacıda akıllı kumandaya kopyalamaya 50 tl almıştı. Bu kumandayı 70 tl ye yaptırdık. Firmalar maalesef tek bizde yaptırabilirsiniz diye yanlış yönlendiriyor.
Hocam merhaba bana da aynisi oldu bunu nereden kopyalayabilirim yardimci olun lutfen
Hocam mrb. Ben de samsun atakumdayım. Ben de daspi marka aynı sorunu yaşıyorum. En sonunda yaşanan soruna çözüm veren olrak sizi buldum. Benim sorunum için yardımcı olabilir misiniz? Nerde yaptırmıştınız?
Cozebildiniz mi istanbuldayim nereden yapabilirim
 
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
122,979
Mesajlar
868,320
Kullanıcılar
440,415
Son üye
Ahmet Hamdi TUNÇ

Yeni konular

Üst