Robot Programlamada Hangi Diller Daha Yaygın Kullanılıyor?

evet doğru asılcevap burda saklı işte 4 seneden kurtarıp cebinizden çalıyor 5 dolarlık kartı 150 dolara alıyorsunuz. bundada bir kötülük yok

arduino piyasası yine 5 dolar : http://tr.aliexpress.com/item/Free-...A16U2-Development-Board-With/32315008128.html

siz daha ucuza yapıyorsanız sizden sipariş verelim.

Aldım. fakat gelmesi 1 ayı buluyor.

ooo sürümden kazanacak kadar büyümüşler sizlerin sayesinde.
demek ne kadar çok elektronik meraklısı varmış.

hocam ben sizi anlıyorum da ülkemizde de böyle girişimler çıksa onları desteklesek.sizin gibi büyüklerimiz yapsa bu tür işleri

hocam ben sizi anlıyorum da ülkemizde de böyle girişimler çıksa onları desteklesek.sizin gibi büyüklerimiz yapsa bu tür işleri

benim asıl söylemek istediğim şey tam olarak şu:

ıssıs bir adaya düşsen yanında bir adet arduino olsa :D

şaka bir yana. hazırcı olmamaktan bahsediyorum. benim tartışmam ve savunmam direnç üretimine kadar kendimiz yapmalıyıza kadar gider. o yüzden konuşmakta anlamsız. yoksa kim neyi isterse onu kullansın bize ne kime ne demi.

Sonuna kadar haklısınız ama bir şeyler de ha deyince olmuyor hocam.Daha çok çalışmamız lazım.Bu arada forumu da boşa işgal ettik yönetici arkadaşlardan özür dileriz.

çok teknolojik bir ülkeyiz son model arabalar bizde,son model cep telefonları bizde,tv ler son model plasma,lcd vs.. bmw nin son modelini satın alan adam tribe giriyor sanki tasarımcısıymış gibi. son model cep telefonunu alan kız tribe giriyor yeni bir program çıkmış sen kullanmıyormusun derken kendi yazmış gibi.

çok süper ülkeyiz ama saman ihracatı yapıyoruz.

Forum istatistikleri

Konular
128,173
Kullanıcılar
449,936
Son üye
AsilOzgenc

Yeni konular

Geri