rlu 22o siemens

SAGOLİ

Üye
rlu da parametrelerde zorlanıyorum arkadaşlar bu konuda herhengi bir türkçe kaynağı olan varmı elinde..

tşkler.. şimdiden

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
term market onur beyden teknık destek alabilrsin benden slm söle adanadan mert bey dersen

arkadaşım google'dan term marketi taratırsan anlarsın

sistemin ve sorunun hakkında bilgi verirseniz yardımcı olmak daha kolaylaşacaktır türkçe kaynak birz sıkıntılı

bu konuda benmde yardıma ihtiyacım var arkadaşlar var mı bi arkadaş yardım edicek ?

kutusundan türkçe oalarak devreye alamada gerekenler yazıyor zaten. tek yapman gereken şemalardan hangisi sistemine uygunsa onun kod numarasını seçiyorsun. diğer sensör seçimi ve dijital giriş parametre ayarlarıda mevcut. sıralamaya bakarak git 10dakikanı almaz.

https://hit.sbt.siemens.com/HIT/fs_...og&RT=new Date().getTime()&WINX=1015&WINY=695

documents'deki sayfa resmine tıkla installation instruction da RAR'lı dosyada.

usta cihazı verdiler bana git montaj et diye ne kullanma kılavuzu var ne bişey gidiş suyu scaklığı dış hava sensörünü bağladım havanın ısısına göre kalorifer kazanında ki üç yollu motorlu vanayı açıp kapatıcak ama dış hava sensörü gidiş suyuı sıcaklığı don kontrol olsun hangi parametrelerden ayalanıyor bilmiyorum yardımcı olursanız çok teşekkür ederim. türkçe kullanma kılavuzu varsa dua ederim hatta =)

verdiğim linkte kutudan çıkan ekler var. en alt sayfalarda türkçeleri mevcut. cihazın modeli rlu220 ise dış havaya göre gidiş kontrol seçeneği yok. modeline tekrar bakın. birde vana oransal mı, on-off mu?

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri