Şimdi biraz araştırdım da frekanslarla oynamak çok zor hepsi genelde damla işlemcilerle üretilmiş.
4 farklı tip/marka kumanda alıp her birini bir elbiseye monte etmek en kolay çözüm gibi duruyor.

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Şimdi biraz araştırdım da frekanslarla oynamak çok zor hepsi genelde damla işlemcilerle üretilmiş.
4 farklı tip/marka kumanda alıp her birini bir elbiseye monte etmek en kolay çözüm gibi duruyor.
Pratik bir çözüm suan aklımda pic devresi tasarlamak var rf alıcılarla da düzenlemek var bu konuda daha önce hiç elinize devre geçtimi acaba

PIC ler ile hiç tanışmadım, siz programı yazın takıldığınız yerde yardım edebilecek arkadaşlar var. @T-Tech sende varmı PIC ile RF programı ?

Aslına bakarsanız RGB kontrol edeceğim için o kısımda RGB için transistor kullanmam R g b hepsine ayrı transistor kullanmaliyim değil mi yazılım kisminda da biraz gotürebilirim

Bilmem isinize yarar mi ama bluetooth kullanarak her elbiseye 1 bluetooth ve 1 micro islemci koyarak telefondan kontrol edebilirsiniz rgb led icin transistor kullanmak sart gibi gozukuyor kolay gelsin

Forum istatistikleri

Konular
128,162
Kullanıcılar
449,922
Son üye
11akif

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri