RGB konturolcum yandı

Selamlar 12v max6A lik rgb led kontrolcum , sanarsam 4 adet 30'ar cm ledi paralel baglamam sonucu aşırı yuklenip modullerinden biri yandı (Guç baglantısını PSU'dan molex çıkışından yaptım) .Yenısını sipariş ettim fakat tesisatı çekmiş bulundum.Bunun bir daha başıma gelmemesi için ne yapmalıyım?

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
bir köprü yanında da bir levha, 60 ton taşır diye, sen yüklenmişsin 90 ton köprü çöktü, sence şimdi ne yapmak lazım?

bir köprü yanında da bir levha, 60 ton taşır diye, sen yüklenmişsin 90 ton köprü çöktü, sence şimdi ne yapmak lazımdaha on
daha once bu şekilde bir modul yanmasıyla karşılaşmadım o yuzden kendimce çozum yolu kablo mesafesini kısaltıp ledleri birbirlerine yaklaştırmak ama başka cozum yollarına açıgım :D

Forum istatistikleri

Konular
128,149
Kullanıcılar
449,892
Son üye
bekmezci

Yeni konular

Geri