RG3-12CS Reaktif Güç Kontrol Rölesi Uzaktan Kontrol Yazılımı...

xman22

Üye
Entes RG3-12CS Reaktif güç kontrol rölesini uzaktan kontrol etmeye yarayan bir yazılım hazırlamıştım..Nasıl kurulacağı resimlerle anlatılmıştır.Haberleşme ile ilgilenen arkadaşlar hiç zorlanmadan kurabilirler..Fakat programda veri tabanı yoktur, yanlızca anlık değerleri okuyabilirsiniz ve ayarları değiştirebilirsiniz..Umarım işinize yarar..

Ekli dosyalar

• rg3-12cs.doc
    622 KB · Görüntüleme: 391
  • ETProTrialV1.0.4.exe.zip
    3.9 MB · Görüntüleme: 114
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
genel_gorunum.png

Yazılıma veri tabanı eklenmiştir.

http://www.sistemmekatronik.com

Merhaba xman22,
Öncelikle bu çalışmanız için teşekkür ederim. Programınızı denedim ve oldukça başarılı buldum. çalışmalarınızın devamını bekliyoruz. özellikle alarm durumlarını mail olarak gönderecek şekilde programlanızı tavsiye ederim.

program oldukca kullanıslı t.ş

Merhaba xman22,
Öncelikle bu çalışmanız için teşekkür ederim. Programınızı denedim ve oldukça başarılı buldum. çalışmalarınızın devamını bekliyoruz. özellikle alarm durumlarını mail olarak gönderecek şekilde programlanızı tavsiye ederim.

Sn. kmlnc önerilerinizi dikkate alacağım. Program ile cihaz arasındaki haberleşme ile ilgili sıkıntı yaşayan arkadaşlara yardımcı olabilirim.

Sn. Hakan93 programı beğendiğinize sevindim.

arkadaşlar bu deneme sürümü ücretsiz olarak free olanı varmıdır?

guzel program. ellerine saglik kardesim. emek harcanmis ve bir karsiligi olmali muhakkak. Tam surum fiyatida gayet uygun. dileyen siteden bakabilir. tekrar ellerine saglik kardesim

guzel program. ellerine saglik kardesim. emek harcanmis ve bir karsiligi olmali muhakkak. Tam surum fiyatida gayet uygun. dileyen siteden bakabilir. tekrar ellerine saglik kardesim

Teşekkürler kardeşim çok sağol..

Sn. kmlnc önerilerinizi dikkate alacağım. Program ile cihaz arasındaki haberleşme ile ilgili sıkıntı yaşayan arkadaşlara yardımcı olabilirim.

Sn. Hakan93 programı beğendiğinize sevindim.
Merhabalar reaktif rölenin bağlı olduğu uzak modemin sabit ip' sini programınıza giremiyorum. Rica etsem destek olabilir misiniz?

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri