RF Sinyal Bozucu Jammer

güzel bişey bence tabii kötü işlerde kullanılmazsa

başarılı bunun sadece ceptelefonlarının sinyalini kesmekde kullanmak icin. tavsiye edebiliceginiz bir devre şeması varmı . ?
telsiz vs. gbi seler degilde sadece cep telefonlarının sinyallerini kesmemiz mumkunmu ?

benim elimde de bi gsm900 devre şeması var ama kurmadım. bu devreyi çalıştıran varsa bunu denemek istiyorum

deneyen oldumu acaba sonuc nedir

Yaptığınız devre hangi frekansları devre dışı bırakıyor?

güçlendirici katı cep telefonlarının çıkışını güçlendirmek için kullanılabilinirmi acaba.

Bu işlemi sağlık açısından kesinlikle önermem. Cep telefonları yaklaşık 2W a yakın çıkış veriyor zaten normalde diğer devreler için yasal sınır 100mW diye biliyorum.

arkadasım bu devre tm olarak cep telefonu sebekelerının hepsını kesıyormu workbenc vs bılgısayar programları uzerınde calısıp calısmadıgı denenmısmı elınde baskı devre semesı varmı bu sorularımı cevaplarsan ınan sevınırım sımdıden cok saol :):)

arkadaslar devreyı calıstıran varmı ? ve devredekı notta belırtılen elemanlar neler ben bır turlu anlayamadım cok tesk sımdıden...

billgisayar ortamında RF simulasyonu yapacak program çıktıda bizimmi haberimiz yok arkadaş.

tek bandlı yapılabilir ancak cep telefonu bandı wifi bandı telsiz kısadalga vs birsürü band yayını var bunların hepsini kesecek bir jammer yapmak gercekten kolaydegil

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,965
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri