rf kontrol ile pompa calıstırma

suha37

Üye
arkadaslar radyo frekansı ile 220 v 50 hz enerji kaynagı bulunan bir su deposunun :
alt ve ust sevıyelerını :3 km uzakta bır doldurma pompasına kumanda ederek otomatık olarak doldurmak ıstıyorum

bu elektronık sıstemı yapan yerlı fırma varmı.
Tesekkur ederim

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
www.delcomrf.com adresinde aradığınız ürün var.Okisan,nefer,Arla 2010 firmalarında kısa mesafe rf çözümleri var100-300 mt kadar.

tesekkur ederım
delcomrf işime uygun insallah fıyat ucuk cıkmaz

bu sistemin en ucuz şekilde basit bir elektronik devre ile yapabilirsin ama tek şart bu iki yeinde aynı trafo üzeinden besleniyor olması

eğer kuyu ve depo aynı trafodan besleniyorsa bir 2 bitlik bir gönderim devresi ve 2 bitlik bir çözücü devre ile elektrik hatlatlarını göndererek 4 adet röle kontolü yaptırmam mükün olur ve frekans etkilenmesi gibi bir sorundan etkilenmeden sorunsuz çalışır daha önce senin yapmak istediğin sistemi araştırdım ve delcomdan bayilik aldım. maliyetler müşterilerin çoğuna fazla geliyor

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri