Rf ile Ledli Tabela Kontrolü

bbs2006

Üye
merhaba
Rf ile bir yazının kontrolunu yapmak istiyorum. tuşa bastıgım zaman tabela deki ledli yazı flaşör yaparak yanacak. aynı tuşa bir defadaha bastıgım zaman ise yazı sönecek. nasıl bir yazılım yapmalıyım. yardımcı olursanız sevinirim.

ödevse amenna değilse amerıkayı yenıden keşfetmek niye:) piyasada led kumanda hemde rgb led kumandası işiğini azaltıp çoğaltabılıyorsun yakıp sondurebılıyorsun uzerınden 2 A akim geçiriyor 12 volt beslemelı fiyatı 7.5 tl almıyanı dovuyorlar:)

benim kumandam var.sadece yazılımında yardım bekliyorum

ödevse amenna değilse amerıkayı yenıden keşfetmek niye:) piyasada led kumanda hemde rgb led kumandası işiğini azaltıp çoğaltabılıyorsun yakıp sondurebılıyorsun uzerınden 2 A akim geçiriyor 12 volt beslemelı fiyatı 7.5 tl almıyanı dovuyorlar:)
Sayın Tekin126 arkadaş yardım istiyor bişey yapmak istiyor siz de hazırı var ne gerek diyorsunuz.Polemik yapmak istemiyorum ama bu tarz yaklaşım hoş değil. Saygılarımla.

Sayın Tekin126 arkadaş yardım istiyor bişey yapmak istiyor siz de hazırı var ne gerek diyorsunuz.Polemik yapmak istemiyorum ama bu tarz yaklaşım hoş değil. Saygılarımla.

Tekin126 arkadaşımız sadece o an için lazımsa, uğraşmaya gerek yok, zaten hazırı var demek istedi.
Yardım konusuna da gelecek olursam, zaten burada herkes bir şekilde yardımcı olmaya çalışıyor.
Ben bu forumda kaç kere sabahladığımı bilirim.
O yüzden yerine göre cevap veriliyor bu forumda.
Tekin126 arkadaşımızın mesaj adeti dikkat edersen 1777.
Bu da demek oluyor ki, tahmin bile edemeyeceğin kadar arkadaşa yardım etti bu forumda.
Senin de dediğin gibi, yaklaşımlarımıza lütfen dikkat edelim...

merhaba arkadaşim benım yazdığımı dıkkatle oku ondan sonra eleştır lutfen (ödevse amenna) bu kelıme neyı ıma edıyor oğrende gel:) bu sayfayıda okursanız oğrenciye nasıl yardımcı olunur oğrenırsınız sayın bunyerdem linki okuyun lutfen ikincisi burada bişey oğretılecekse ıhtıyacı olana oğretılmelı kımseyı zan altında bırakmak ıstemem yanlız burada şuda var buradakı arkadaşlardan yazılım vs alıp tıcarı amaçla kullananlar olduğu kanısındayım onun için kımse kusura bakmasın saf yerıne koyulmak ıstemem kımsede ıstemez amaa madalyonun otekı yuzu oyle değil gerçek ıhtıyacı olan basıt bır yazılım veya şema hayatının akışını değıştırecek kişiler var Oğrencı arkadaşlarımız bu arkadaşlarada yardım ederken niyetının ne olduğunu anlamak için bu şekılde yorum yazmam yanlışsa özür dilerım arkadaşim

https://www.kontrolkalemi.com/forum/elektronik-devre-semalari/64048-flip-flop-devresi.html

Son düzenleme:
İnsan bazı şeyler yaparken kendini geliştiriyor. Ben şahsen hobi olarak yapıyorum, bazen de manevi tatmin. Yaptım oldu diyebilmek.

Forum istatistikleri

Konular
127,947
Kullanıcılar
449,593
Son üye
purplelake

Yeni konular

Geri